این گروه از معلمان بازنشسته مشمول رتبه بندی معلمان نشدند
۳۱ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۵:۰۶
شناسه : 92
گزارش؛ بر اساس قانون این گروه از معلمان بازنشسته مشمول قانون می ‎ شوند، اما افزایش حقوق ناشی از رتبه بندی معلمان برای آنان اعمال نشده است.
پ
پ

به گزارش پایگاه خبری ایلام معلم؛ عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با اشاره به حضور وزیر آموزش و پرورش و مسئولان سازمان برنامه و بودجه در جلسه امروز کمیسیون برای بررسی بودجه ۱۴۰۳، عنوان کرد: اختصاص ردیف اعتباری برای پرداخت سرانه مدارس، مطالبات حق التدریس‌ها و اختصاص مزایای قانون رتبه بندی به بازنشستگان نیمه دوم ۱۴۰۰ ضرورت دارد.

حسین حق وردی در تشریح نشست کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با اشاره به حضور رضا مراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش و معاونان وی و همچنین مسئولان سازمان برنامه و بودجه، اظهار کرد: با تغییر بررسی بودجه کل کشور در مجلس، جداول و فهرست‌ها به صورت جداگانه در مجلس بررسی می‌شود.

نماینده مردم شهریار، ملایر و شهرقدس در مجلس افزود: مهم‌ترین بحث در حوزه آموزش و پرورش این است که باید مطالبات همکاران آموزش و پرورش پرداخت و برای این مهم ردیف بودجه دیده شود.

وی ادامه داد: یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که باید مورد توجه قرار گیرد، پرداخت سرانه مدارس به ویژه سرانه هنرستان‌ها و کار و دانش است. از سوی دیگر باید برای نیرو‌های بازنشسته نیمه دوم سال ۱۴۰۰ که مشمول رتبه بندی نشده اند، تأمین بودجه شود.

حق وردی یادآور شد: بر اساس قانون این گروه از معلمان بازنشسته مشمول قانون می ‎ شوند، اما افزایش حقوق ناشی از رتبه بندی معلمان برای آنان اعمال نشده است.

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس تصریح کرد: طبق وزیر آموزش و پرورش نباید هیچ بازنشسته‌ای که مشمول قانون بوده از مزایای رتبه بندی معلمان بی بهره باشد.

ثبت دیدگاه

 1. 7y9qqx

  پاسخ
 2. 3yoic8

  پاسخ
 3. nxm69v

  پاسخ
 4. v6y9w5

  پاسخ
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.