اطلاعیه میزکار مرکزی رتبه بندی معلمان خطاب به ادارات کل استان ها
۳۰ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۰:۴۶
شناسه : 11
گزارش؛ باعنایت به اینکه سامانه برای بارگذاری مدارک افرادی که عدم احراز رتبه شده اند (فاقدین رتبه ) از طرف مرکز فناوری در حال آماده سازی می باشد .
پ
پ

به گزارش ایلام معلم؛باعنایت به اینکه سامانه برای بارگذاری مدارک افرادی که عدم احراز رتبه شده اند (فاقدین رتبه ) از طرف مرکز فناوری در حال آماده سازی می باشد . به محض آماده شدن زیرساخت های لازم اطلاعیه رسمی و جامع و تاریخ بارگذاری مدارک اطلاع رسانی خواهد شد

خواهشمنداست به مناطق و نواحی و مدارس اطلاع رسانی نمایید و از ارجاع ارباب رجوع به حوزه ستادی خودداری کنید .

باتوجه به اینکه ارزیابان حرفه ای در حال بررسی پرونده های نیروهای جدیدالاستخدام هستند و به دلیل اینکه تاریخ شمولیت افراد مشخص نیست به کارتابل اموراداری بازگشت داده میشود و تا تایید اموراداری  انجام نپذیرد امکان بررسی پرونده وجود ندارد

خواهشمنداست به مناطق و نواحی اعلام تا روزانه کارتابل اموراداری را بررسی و تاییدات را انجام دهند.

با توجه به مراجعاتی که افراد دارند مبنی بر اینکه ارزیابی ما را سریعتر انجام دهید به اطلاع می رساند ؛ فرآیند ارزیابی به طور اتوماتیک به کارتابل ارزیابان ارسال می گردد و هیچ کس حتی ارزیاب هم امکان انتخاب افراد را به صورت موردی و دستی ندارد و پرونده افراد به طور رندوم و اتوماتیک به کارتابل ها ارسال می گردد.

پرونده های افرادی هم در گفتگو پیام داده بودند و پیام شان وارد تشخیص داده شده از طرف کارگروه نظارت به کارتابل اموراداری ارجاع شده و علی رغم تاکیدات فراوان بازهم مناطق و نواحی نسبتا به تاییدات ۴آیتم اموراداری دقت لازم را ندارند و باعث از بین رفتن حق و حقوق افراد میشود .

خواهشمنداست به طور روزانه کارتابل اموراداری رصد و موارد مربوط به تاریخ شمولیت. امتیاز تربیت معلم . سنوات تجربی. ضمن خدمت و مدرک تحصیلی ‌و ارزشیابی به دقت بررسی و تاییدات انجام پذیرد .

. باتوجه به اینکه فرآیند بررسی پرونده ها به اتمام رسیده است و امکان بازشدن سامانه و بارگذاری مجدد مدارک وجود ندارد خواهشمنداست همکاران محترم را به طور مطلوب توجیه و از ارجاع به حوزه ستادی خودداری نمایید .

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.