تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : admin
حوزه : معرفی شهدا
شماره : 3836
تاریخ : ۱۷ شهریور, ۱۳۹۸ :: ۲:۵۸
معرفی شهدای معلم استان ایلام؛ شهید قدرت نظری پیام من به امت شهید پرور ایران این است که تا آخرین نفر و آخرین نفس در راه امام و انقلاب و اسلام کوتاهی نکنند .

[quote]از رزمندگان اسلام می خواهم که مردانه شب و روز در جبهه ها به نبرد مردانه ادامه دهند و صدام و صدامیان را به خاک مذلت بنشانند.[/quote]

این شهید بزرگوار دوران ابتدایی را در بخش صالح آباد و همچنین دوره ی راهنمایی را در مدرسه توحید بخش صالح آباد که زادگاه اوست گذراند و پس از اخذ کارنامه پایان دوره راهنمایی به علت تعهد و علاقه ی خاصی که در وی بود در "دانشسرای تربیت معلم امام جعفر صادق(ع) ایوان" و سپس در چوار به تحصیل مشغول گردید هنگام شهادت از طرف تربیت معلم داوطلبانه به جبهه اعزام شد و می توان وی را در دانشجو معلمی، مقتدای حسینی (ع) شمرد که شهرت وی موید این ادعا است.

خانواده شهید از لحاظ معنوی و مذهبی و عقیدتی خانواده ای غنی و پربار بودند و از زمان اجدادش شغل مقدس خادمی سلاله پاک رسول الله ( امامزاده علی صالح (ع را برعهده داشته و دارند.

ایشان شخصی بود دارای روحی بزرگ که سیمای نورانی و مظلومیت وی بر همگان آشکار بود. در سلام کردن پیشگام بود و چهره ای بشاش داشت. وی در برابر گروهک ها و ضد انقلاب ها چون سیل خروشان موضعی آهنین داشت و آنان را سرکوب می نمود وی ارزش های انقلاب و عظمت روحی را توجیه و تشریح می کرد.

وی اعتقاد داشت که جنگ ایران و عراق نبرد اسلام و کفر است و باید شعارها را کنار گذاشت و وارد میدان شد، اعتقاد داشت که باید مردانه جنگید تا روز قیامت در پیشگاه خداوند رو سفید بود. معتقد بود که امام زمان (عج) جبهه ها را هدایت می کند و باید در سنگرها به امام خمینی (ره) اقتدا کرد و بر صدامیان تاخت تا کربلای معلی را آزاد و قبر امام حسین (ع) را بغل گرفت. که در این راه تا پای جان و نثار خون مردانه ایستاد و در تاریخ 23 اسفند 1366در عملیات والفجر 10 در منطقه شاخ شمیران به شرف شهادت نائل آمد.

فراز هایی از وصیت نامه دانشجو معلم شهید:

سلام مرا به همکلاسان خود در " دانشسرای ایوان" و " چوار" که فرصت خداحافظی را نداشتم برسانید  و از تک تک آنها می خواهم که امام و اسلام را فراموش نکنن و اگر اثری از من باقی نماند همین کافی است که در راه اسلام فدا شوم و فقط سنگی بنام من و عکس امام که تنها یادگار و عاشق دین خداست، نصب کنید. ولی از پدر و مادر و بقیه بستگان خواهش می کنم ناراحت نباشندکه شهید زنده است.

بارخدایا من در راه تو قدم گذاشتم و این وصیت نامه را نوشتم، خدایا مرا در این راه موفق بگردان و مقام عالی شهادت را نصیب من بگردان. پیام من به امت شهید پرور ایران این است که تا آخرین نفر و آخرین نفس در راه امام و انقلاب و اسلام کوتاهی نکنند و از رزمندگان اسلام می خواهم که مردانه شب و روز در جبهه ها به نبرد مردانه ادامه دهند و صدام و صدامیان را به خاک مذلت بنشانند.

© 2020 تمام حقوق این سایت برای ایــــــــلام معلـــــــــم محفوظ می باشد.