تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : admin
حوزه : آموزش و پرورش, اجتماعی
شماره : 3198
تاریخ : ۱۶ خرداد, ۱۳۹۸ :: ۱۳:۰۹
در آخرین جلسه هییت دولت؛ وزیر آموزش و پرورش استعفا داد هنوز رییس جمهور با استعفای ایشان موافقت نکرده و دلیل استعفا مشخص نیست.

به گزارش ایلام معلم ؛یک منبع آگاه در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان تصریح کرد: دولت و رئیس جمهوری با آقای بطحایی مشکلی ندارند اما آقای بطحایی به دلایل مطرح شده و نارضایتی رئیس جمهور استعفا نداده است بلکه به دلیل اینکه مسائل فرهنگیان از قبیل رتبه بندی فرهنگیان به دلیل بار مالی مورد توجه نبوده اقدام به این کار کرده است. وی تصریح کرد: هیئت دولت و شخص رئیس جمهور مشکلی با فعالیت آقای بطحایی نداشتند.  

***بروزرسانی***

14:01   / 16 خرداد 98 اعتماد به نقل از یک منبع آگاه، با تایید خبر استعفای وزیر آموزش و پرورش گفت: یکی از دلایل استعفای سید محمد بطحایی،ثبت نام برای یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی است.   14:07   / 16 خرداد 98
ایلنا نیز به نقل از یک منبع آگاه در وزارت آموزش و پرورش گزارش داده است که «خبر استعفا صحت دارد اما هنوز مشخص نیست که این استعفا از سوی رئیس جمهور پذیرفته شده است یا خیر».
14:19   /16 خرداد 98
گفته می شود بطحایی چهار نفر را به عنوان سرپرست به روحانی پیشنهاد کرده که عبارتند از: - امیر علی نعمت اللهی قایم مقام آموزش و پرورش - غلامرضا کریمی رییس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور - علیرضا کاظمی معاونت پرورشی وابراهیم نوید ادهم دبیر  شورای عالی آموزش و پرورش هم چنین زرافشان معاون اسبق متوسطه و خنیفر رییس دانشگاه فرهنگیان هم از گزینه های احتمالی به شمار می روند.

© 2019 تمام حقوق این سایت برای ایــــــــلام معلـــــــــم محفوظ می باشد.