تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : admin
حوزه : دسته‌بندی نشده
شماره : 3056
تاریخ : ۲۹ اسفند, ۱۳۹۷ :: ۱۵:۵۰
چهره اسفند ماه 97؛ اکبر زمانی مدیر آموزش و پرورش چرداول جذب 17 میلیارد ریال منابع مالی از خیرین مدرسه ساز کاری ارزنده و بسیار موفق از مدیر جوان شهرستان چرداول

به گزارش ایلام معلم؛انتخاب چهره برتر ماه امری سخت و بسیار مشکل است به نحوی که این ماه هییت تحریریه باید مولفه ها و استانداردهای فراوانی را در نظر گرفته و چهره شاخص را انتخاب نماید.پس از جمع بندی و بحث و تبادل نظرهای فراوان، بالاخره چهره ماه اسفند ماه 97 در واپسین ساعات سال انتخاب شد.

اکبر زمانی

مدیر آموزش و پرورش شهرستان چرداول

  اواسط اسفند ماه 95 بود که طی حکمی بیرانوند مدیرکل اسبق آموزش و پرورش استان طی حکمی زمانی را به عنوان مدیر آموزش و پرورش چرداول منصوب نمود.زمانی در طی 2 سال از ریاست خود بر این اداره توانسته است ارتباط خوب و مفید و مثمرثمری را با خیرین برقرار نموده به نحوی که توانسته مبلغی بالغ بر یک میلیارد و هفت میلیون تومان ازخیرین برای امر مدرسه سازی و بهبود و تعمیر مدارس در سال 97 جذب نماید همچنین وی توانسته ساعات اضافه تدریس را در گذشته که به میزان بالغ بر 2000 ساعت رسیده بود امسال با مدیریت مناسب به صفر برساند. همت و تلاش جهت کسب درآمدزایی و فعالیت اقتصادی آموزش و پرورش باید موردتوجه همه مدیران شهرستان هاو مناطق باشد که وی توانسته است با تکمیل و افتتاح مجموعه چند منظوره چرداول که شامل باشگاه تناسب اندام و کافی شاپ و استخر است گامی بلند جهت درآمدزایی اختصاصی باشد که میتوان از آن در جهت رفع نمودن مشکلات شهرستان استفاده نمود و فرهنگیان نیز از آن بهره مند گردند. ساخت بیش از 24 مرکز آموزشی ،جذب منابع مالی فراوان ،رشد 200 درصدی اعتبارات اداره آموزش و پرورش چرداول؛کسب رتبه برتر مدیریت توسط وی در اخرین شورای اداری شهرستان چرداول؛ نشان دهنده ی کارایی و لیاقت وی جهت انتخاب چهره برتر ماه اسفند ماه 97 بود. بی شک وجود مدیران کارآمد و جوان در بدنه آموزش و پرورش استان؛میتواند تحقق گفتمان رهبری در جهت جوانگرایی و تحقق گام دوم انقلاب باشد. ایلام معلم در پایان سال خوب و سرشار از نشاط ،امید ،سرافرازی و بهورزی را برای شما سروران و عزیزان گرامی را آرزومند است. به امید فردایی خوب و بهتر.

© 2019 تمام حقوق این سایت برای ایــــــــلام معلـــــــــم محفوظ می باشد.