تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : admin
حوزه : اخبار شهرستان ها
شماره : 3028
تاریخ : ۱۴ اسفند, ۱۳۹۷ :: ۲۰:۲۳
رجبی زاده در گفتگو با ایلام معلم؛ 141مدرسه ایلام برای اسکان میهمانان نوروزی مهیا می شود. رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش: کار اسکان در این فضاهای آموزشی از 28 اسفند ماه جاری آغاز خواهد شد.

[quote]رییس اداره اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام از پذیرش روزانه چهار هزار نفر روزانه در شهرستان های مختلف استان برای تعطیلات نوروز خبر داد.[/quote]

رجبی زاده در گفتگو با خبرنگار ایلام معلم؛با بیان اینکه فعالیت آموزشی مدارس این استان تا 28 اسفند ماه ادامه دارد، افزود: اسکان در این فضاها در قالب 814 کلاس درس از عصر روز 28 اسفند تا 15 فروردین سال آینده در مناطق مختلف استان انجام می شود.

وی ادامه داد: از مجموع این کلاس ها پنج کلاس ویژه، 443 کلاس الف و 366 کلاس ب هستند که بر اساس امکانات رفاهی درجه بندی شده اند.

به گفته مسئول روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان، تعرفه اسکان میهمانان در این مدارس نسبت به پارسال افزایش و به منظور ارائه خدمات گسترده تر به میهمانان نوروزی این فضاها به امکانات اولیه همچون یخچال، تلویزیون، فرش و اجاق گاز تجهیز و ستاد اسکان میهمانان نوروزی در 14 منطقه آموزشی استان نیز تشکیل شده است.

وی در ادامه گفت: مدارس پیش بینی شده برای اسکان میهمانان فرهنگی و نوروزی با ظرفیت پذیرش روزانه بیش از چهار هزار نفر در شهرستان های مختلف استان برای تعطیلات نوروز 98 تجهیز خواهند شد.

 رجبی زاده با بیان اینکه در تعطیلات نوروزی امسال 32 هزار میهمان در مدارس این استان اسکان یافتند، افزود: دره شهر و ایلام به ترتیب پذیرای بیشترین اسکان میهمان بودند.

© 2019 تمام حقوق این سایت برای ایــــــــلام معلـــــــــم محفوظ می باشد.