تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : admin
حوزه : اخبار شهرستان ها
شماره : 3025
تاریخ : ۱۴ اسفند, ۱۳۹۷ :: ۲۰:۱۶
با حضور تاج الدین صالحیان ،معاون پژوهش اداره کل آموزش و پرورش استان؛ نشست هم اندیشی مسئولین پژوهش ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق صالحیان: طرح های پژوهشی باید به گونه ای انجام شود که علاوه بر حل مشکلات سازمان بتواند از نتایج کاربردی آن بهره مند گردد.

به گزارش ایلام معلم؛در آغاز این نشست آقای دکتر تاج الدین صالحیان معاونت پژوهش ،برنامه ریزی و نیروی انسانی ضمن خیرمقدم به رابطان پژوهشی شهرستان ها و مناطق ضمن برشمردن ضرورت و اهمیت پژوهش در عصر کنونی به خصوص در حوزه تعلیم و تربیت افزودند،طرح های پژوهشی باید به گونه ای انجام شود که علاوه بر حل مشکلات سازمان بتواند از نتایج کاربردی آن بهره مند گردد.

در ادامه آقای ایرج زینی وند رئیس گروه تحقیق و پژوهش سیاست ها و برنامه های گروه در آینده را برای رابطان تشریح و تأکید نمودند یکی از برنامه های مهم گروه راه اندازی کمیته ی آینده پژوهی و تأکید بر تفکر پس فردایی است. در پایان همچنین گزارش یک ساله فعالیت های گروه تحقیق و پژوهش ارائه شد و هرکدام از رابطان محترم مشکلات و چالش های حوزه پژوهش در شهرستان ها و مناطق را با مسئولین اداره کل آموزش و پرورش استان در میان نهادند.

© 2019 تمام حقوق این سایت برای ایــــــــلام معلـــــــــم محفوظ می باشد.