تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : admin
حوزه : اخبار شهرستان ها, ایلام
شماره : 3014
تاریخ : ۵ اسفند, ۱۳۹۷ :: ۱۰:۴۷
دیدار وزیر آموزش و پرورش با دانش آموزان نخبه ایلامی وزیر آموزش و پرورش در جریان سفر دو روزه خود به استان ایلام در نشست صمیمی با دانش‌آموزان نخبه ایلامی شرکت کرد و با آن ها به گفت‌وگو پرداخت.

به گزارش ایلام معلم؛ سیدمحمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در نشست دانش‌آموزان نخبه استان ایلام در حوزه‌های هنری، ورزشی و علمی که در دبیرستان شهید شهریاری ایلام برگزار شد، با آرزوی موفقیت برای دانش‌آموزان، خطاب به نخبگان این استان گفت: «این مسیر شما آغاز کار است، این نشان می‌دهد اگر شما در زمینه‌های دیگر هم تلاش کنید حتما موفق خواهید شد».

وی افزود: «استان شما استان محرومی است و از حیث امکانات با دیگر استان‌ها تفاوت دارد که ما تلاش می‌کنیم این محدودیت‌ها کم شود».

بطحایی گفت: «همه چشم امیدشان به شماست. امیدوارم گره‌های کشور را با استعداد خودتان باز کنید و کشور را به سمت توسعه ببرید».

سارینا فتاحی، نماینده مجلس دانش‌آموزی، به نمایندگی از دانش‌آموزان در این جلسه گفت: «ایجاد شادی در مدارس یکی از هدف‌هایی است که واقعا به آن نیاز داریم».

علیرضا شادی‌وند، رییس مجمع نمایندگان دانش‌آموزی استان نیز گفت: «نقش ایلامی‌ها در زمان جنگ، بر کسی پوشیده نیست. درست نیست ایلام که زمانی سپر بود اکنون محروم باشد».

وی افزود: «مگر می‌شود مدارس را به حال خود رها کرد و انتظار توسعه هم داشت. اگر تبعیض‌ها از بین برود مطمئنا همه مدارس استعداد درخشان خواهند بود».

اسما کریمی‌راد، قهرمان کاراته استان، نیز در این جلسه از وزیر آموزش و پرورش خواست سالن‌های ورزشی بیشتری در اختیار دانش‌آموزان قرار گیرد تا بتوانند افتخارات ورزشی بیشتری کسب کنند.

فروه محمدی، نخبه هنری، نیز به وزیر آموزش و پرورش گفت: «مساله کنکور را برای ما حل کنید. اگر این را حل کنید خیلی کمک بزرگی به ما می‌کنید.» در جواب این دانش‌آموز، وزیر آموزش و پرورش گفت: «حرف شما درست است و ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم».

وزیر آموزش و پرورش نماز ظهر امروز را نیز در جمع دانش‌آموزان در دبیرستان پسرانه شهید شهریاری شهر اقامه کرد.

© 2019 تمام حقوق این سایت برای ایــــــــلام معلـــــــــم محفوظ می باشد.