تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : admin
حوزه : اخبار شهرستان ها
شماره : 2953
تاریخ : ۱۵ بهمن, ۱۳۹۷ :: ۱۳:۲۷
در شهرستان بدره رخ داد؛ افتتاح بازارچه کار و فناوری بازارچه کار و فناوری با حضور معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان در شهرستان بدره افتتاح گردید.

به گزارش ایلام معلم؛ اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، در روز شنبه 13 بهمن ماه در چارچوب اجرای جشنواره ی نوجوان خوارزمی، بازراچه کار و فناوری دبیرستان حضرت زهرا (س) چشمه شیرین شهرستان بدره ، با حضور میهمانان اداره کل آموزش و پرورش و مسئولین شهرستان بدره در محل آموزشگاه حضرت زهرا (س) برگزار شد.

در آئین افتتاحیه حشمت اله وردی معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان ، ضمن اشاره به اهمیت اجرای مهارت آموزی و کمک به بروز خلاقیت دانش آموزان برگزاری این نمایشگاه را فرصت خوبی برشمرد که دانش آموزان ما را برای ورود به بازار کسب و کار مهیا خواهد نمود.

در ادامه ویسی رییس اداره متوسطه اول  استان ضمن تجلیل از اقدامات انجام شده، اظهار امیدواری کرد که جشنواره نوجوان خوارزمی با همت مدیران مدارس زمینه ی شکوفایی استعداد ها و خلاقیت دانش آموزان را فراهم آورد.

سپس با  حضور اقای حیدر بیگی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان بدره و آقای کاظمی معاون آموزش و نوآوری  بدره از مدارس حضرا زهرا(س)،حضرت زینب(س)،دبیرستان عفت و شهید فرجامی این شهرستان بازدید بعمل آمد .

 گفتنی است در این بازارچه که با استفاده از آداب و رسوم معیشتی بومی و با تکیه بر سنت های منطقه ای برگزار گردیده بود با دست سازه های دانش آموزان در زمینه های قالیبافی، گلیم بافی، صنایع غذایی، تهیه لبنیات و شیرینی های محلی و ... در معرض دید و فروش قرار داده شد.

© 2019 تمام حقوق این سایت برای ایــــــــلام معلـــــــــم محفوظ می باشد.