تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : admin
حوزه : اخبار شهرستان ها
شماره : 2937
تاریخ : ۱۲ بهمن, ۱۳۹۷ :: ۱۲:۰۳
معرفی چهره برتر بهمن ماه؛ حامد رجبی زاده رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان استفاده از نیروهای جوان و پرانرژی میتواند باعث پیشرفت دستگاههای اجرایی مانند آموزش و پرورش شود.

چهره برتر ماه به انتخاب هییت تحریریه ایلام معلم با بررسی ویژگی ها و مولفه های مختلف صورت میگیرد. ممکن است این چهره یک دانش آموز،یک معلم، یک نیروی خدماتی ؛و یا یک  مدیر مسئول باشد.پس از انتخاب گزینه های مختلف چهره برتر بهمن ماه 1397 معرفی میشود:

حامد رجبی زاده

رییس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان ایلام

 
اطلاع رسانی دقیق و به موقع و پاسخگویی به مسائل و مشکلات از ویژگی های اصلی یک دستگاه به خصوص بخش روابط عمومی آن است.خوشبختانه با آمدن نیروهای جوان به بدنه دستگاه های پراهمیتی مانند آموزش و پرورش میتوان تغییر و تحول را احساس کرد. حامد رجبی زاده متولد 1367  دارای فوق لیسانس مهندسی فناوری اطلاعات(IT) می باشد و مسؤلیت هایی از جمله، کارشناس سنجش اداره آموزش و پرورش منطقه هلیلان، کارشناس روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ایلام و رییس دفتر مدیرکل آموزش و پرورش استان را در کارنامه اجرایی خود دارد.   از جمله فعالیت هایی که وی در دوران کوتاه آغاز به کار پست خود انجام داده استفاده از ظرفیت های کم موجود جهت شناساندن آموزش و پرورش استان در سطح کشور بود به نحوی که در گردهمایی مسئولین روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ،استان ایلام حائز رتبه برتر کشور شد.   رجبی زاده همچنین با پیگیری مستمر و دعوت از تیم مستند ساز غوغای بی هیاهو، اپیزود آخر این تیم در شهرستان بدره فیلمبرداری و در شبکه 2 سیما به نمایش درآمد. تعامل مثبت این اداره پس از روی کار امدن ایشان با رسانه ها و خبررسانی های به موقع توانسته است خوراک محتوای مناسب را برای قشر فرهنگیان فراهم آورد همچنین با سعه صدر توانسته است با انتقال مشکلات فرهنگیان به دستگاه متبوع خود و گرداوری پاسخ ها و ارجاع به مخاطبان ،تا جای امکان به این عزیزان کمک نماید.  

© 2019 تمام حقوق این سایت برای ایــــــــلام معلـــــــــم محفوظ می باشد.