تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : admin
حوزه : اخبار شهرستان ها, ملکشاهی
شماره : 2497
تاریخ : ۲۵ آذر, ۱۳۹۷ :: ۱۵:۲۶
در شهرستان ملکشاهی رخ داد؛ دیدار نماینده ی مجلس شورای اسلامی استان با فرهنگیان شهرستان ملکشاهی به گزارش خبرنگار ایلام معلم؛سلام امینی نماینده استان ایلام به همراه رستمزاد مدیرکل آموزش و پرورش استان با فرهنگیان ملکشاهی دیدار و گفتگو کردند.

[quote]نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: معلم مقدس است؛ چون جایگاه پیامبری دارد و بقای هر جامعه ای مرهون و مدیون فعالیت های درست فرهنگیان آن جامعه است.[/quote]

به گزارش خبرنگار ایلام معلم ؛در مصاحبه تلفنی با حامد رجبی زاده رییساداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام،  سلام امینی نماینده مجلس شورای اسلامی به همراه اسفندیار رستمزاد مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام با فرهنگیان شهرستان ملکشاهی در محل سالن آمفی تئاتر شهید مطهری این شهرستان دیدار کردند.

 سلام امینی در جمع فرهنگیان این شهرستان گفت: تربیت صحیح نوباوگان ما یکی از بزرگترین وظایف جامعه بزرگ فرهنگیان است چرا که در تمام نظام های آموزشی دستگاه تعلیم و تربیت متولی تربیت نسلی جامعه پذیر و آگاه به روابط اجتماعی است.

وی افزود: معلم مقدس است؛ چون جایگاه پیامبری دارد و بقای هر جامعه ای مرهون و مدیون فعالیت های درست فرهنگیان آن جامعه است.

امینی نماینده مجلس شورای اسلامی اظهار نمود: برای درمان نابهنجاری های اجتماعی چاره ای جز تقویت دستگاه تعلیم و تربیت نداریم و جامعه ی نابهنجار از کم توجهی به فرهنگیان متولد می شود.

در ادامه این دیدار اسفندیار رستمزاد مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام ضمن عرض خیر مقدم به امینی نماینده مجلس شورای اسلامی اظهار نمود: حفظ جایگاه آموزش و پرورش همیشه از اولویت های این نهاد بوده است و برای حفظ شان و جایگاه فرهنگیان از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.

رستمزاد تصریح کرد: بر اساس سند تحول بنیادین آموزش و پرورش که نقشه ی راه دستگاه تعلیم و تربیت است، نسل آینده باید مولد، اجتماعی، متکی به خود، آشنا به حرفه های مورد نیاز جامعه و کارآفرین باشد و دستگاه تعلیم و تربیت استان در تحقق این اهداف گام بر خواهد داشت.

در پایان مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام در رابطه با طرح رتبه بندی فرهنگیان، بیمه ی تکمیلی و پایلوت شدن شهرستان ملکشاهی در طرح علوی و بنیاد برکت که مورد سوال فرهنگیان شهرستان ملکشاهی بود توضیحاتی ارائه داد.

© 2019 تمام حقوق این سایت برای ایــــــــلام معلـــــــــم محفوظ می باشد.