تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : admin
حوزه : آموزش و پرورش, اخبار شهرستان ها, ملکشاهی
شماره : 2215
تاریخ : ۲۱ آبان, ۱۳۹۷ :: ۱۵:۳۴
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان ایلام آموزش و پرورش مسیر توسعه و پیشرفت هر جامعه ای است

[quote]معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان در آیین تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملکشاهی گفت: شایستگی و توانایی مدیران آموزش و پرورش در همه سطوح تضمیین کننده آموزش می باشد بنابراین هر میزان مدیران توانمند باشند به همان میزان به ساحت های تحول بنیادین نزدیک تر می شویم.[/quote]

به گزارش ایلام معلم به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام،  آیین تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش  شهرستان ملکشاهی روز یک شنبه 20 مهرماه با حضور معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان ، معاون فرماندار، مدیران  مدارس و معلمین شهرستان در محل کانون شهید مطهری این شهرستان برگزار گردید.

 در این مراسم حشمت اله وردی معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان ضمن تبریک حلول  ماه ربیع الاول اظهار نمود : نیروی انسانی یکی از ارکان مهم هرجامعه است که وظیفه آموزش و پرورش تربیت و مهارت آموزی نیروها جهت پیشرفت و توسعه جامعه را بر عهده دارد. بنابراین مسیر توسعه  و پیشرفت هرجامعه از آموزش و پرورش می گذرد.

وی به موضوع تحول بنیادین در نظام تعلیم و تربیت اشاره نمود و افزود:  هدف اصلی ساحت های 6 گانه در تحول بنیادین حیات طیبه می باشد که موجبات زندگی پاک و شایسته را برای همه به ارمغان می آورد.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان اضافه نمود: شایستگی و توانایی مدیران آموزش و پرورش  در همه سطوح تضمیین کننده آموزش می باشد بنابراین هرمیزان مدیران توانمند باشند به همان میزان به ساحت های تحول بنیادین نزدیک تر خواهیم شد.

 اله وردی تصریح نمود: هنر شغل معلمی باید  تدریس همراه با تاثیر باشد لذا آموزش و پرورش برای رسیدن به این هدف نیازمند چرخش مسیر می باشد.

گفتنی است در این مراسم از خدمات الیاس جهانی مدیر سابق شهر ستان  تقدیر و موسی تبت با  ابلاغ اسفندیار رستم زاد مدیر کل آموزش و پرورش استان،  مدیر آموزش و پرورش  شهرستان ملکشاهی گردید.

© 2019 تمام حقوق این سایت برای ایــــــــلام معلـــــــــم محفوظ می باشد.