تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : admin
حوزه : آموزش و پرورش, اخبار شهرستان ها, ملکشاهی
شماره : 2212
تاریخ : ۲۱ آبان, ۱۳۹۷ :: ۱۵:۳۰
انتصاب جدید در اداره کل آموزش و پرورش ایلام با حکم اسفندیار رستم زاد، موسی تبت مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملکشاهی شد با حکم اسفندیار رستم زاد، موسی تبت مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملکشاهی شد

به گزارش ایلام معلم به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، اسفندیار رستم زاد مدیر کل آموزش و پرورش با صدور حکمی موسی تبت  را به سمت مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملکشاهی منصوب کرد.

 در بخشی از حکم انتصاب ایشان تصریح شده است: نظر به تعهد، شایستگی و کارایی شما در امر تعلیم و تربیت، جناب عالی را به عنوان مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملکشاهی منصوب می شوید. ان شاالله با نصب العین قرار دادن وصایای حضرت امام خمینی (ره) و رهنمود های مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) و تحقق اهداف دولت کریمه ی اسلامی مبتنی بر رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید برابر ضوابط و شرح وظایف محوله  زیر نظر مسئولین مربوطه انجام وظیفه نمایید.

گفتنی است موسی تبت  دارای مدرک لیسانس مطالعات اجتماعی می باشد و مسؤلیت هایی از جمله،  مدیر مدارس و مدیر پژوهش سرای شهرستان را در کارنامه اجرایی خود دارد.

© 2019 تمام حقوق این سایت برای ایــــــــلام معلـــــــــم محفوظ می باشد.