ویژه های خبری

امروز : دوشنبه - ۳۱ - خرداد - ۱۴۰۰

محمد سموری رئیس اداره آموزش و پرورش موسیان اسامی معلمان نمونه و سرآمد آموزش و پرورش موسیان را اعلام کرد.

 

به گزارش ایلام معلم و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش موسیان، به مناسبت گرامیداشت مقام معلم و اتمام طرح شناسایی و معرفی جلوه های ویژه معلمی در زیست بوم جدید، نتایج ارزیابی ها و داوری های این طرح اعلام شد.

محمد سموری رئیس اداره آموزش و پرورش موسیان در این باره گفت: پس از ابلاغ دستورالعمل ها و شیوه نامه های طرح شناسایی و معرفی جلوه های ویژه معلمی در زیست بوم جدید به کلیه‌ی مدارس آموزش و پرورش موسیان‌ تقریبا تمامی افراد واجد شرایط این طرح در خودارزیابی شرکت کرده و در نهایت با بارگذاری مدارک و مستندات توسط افراد تایید صلاحیت شده و واجد شرایط، بر اساس امتیازات مکتسبه تعداد 5 نفر از آنان در مقطع های مختلف ابتدایی، متوسطه اول و دوم و نیز کادر اجرایی مدارس به عنوان معلمان سرآمد (نمونه) در این طرح انتخاب شدند.

رئیس اداره آموزش و پرورش موسیان در ادامه ضمن تبریک به همکاران انتخاب شده، شناسایی جلوه های ویژه معلمی را طرحی نو و جدید خصوصا در دوران کرونا عنوان کرد و افزود: در دورانی که ویروس کرونا باعث اثرات سوء آموزشی و تربیتی شده است، کار معلمانی که با استفاده از آموزش های مجازی به تعلیم و تربیت دانش آموزان پرداخته اند نیازمند دیده شدن و قدردانی بود که خوشبختانه این طرح زمینه های لازم را برای سنجش توانایی ها و قدردانی از زحمات فرهنگیان تلاش گر در این زمینه به وجود آورد.

سموری در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از تمامی فرهنگیان آموزش و پرورش موسیان که در این طرح شرکت کرده اند، اسامی معلمان سرآمد (معلمان نمونه) آموزش و پرورش موسیان در این طرح را اعلام کرد. وی گفت:

در مقطع ابتدایی:
خانم سارا نیازی - آموزشگاه فجر
خانم ثریا دوستی - آموزشگاه نبوت

در مقطع متوسطه اول:
آقای حسین سرخه - آموزشگاه شهید مهدی باکری

در مقطع متوسطه دوم:
خانم فریبا آب سالان - آموزشگاه 13 آبان

کادر اجرایی مدارس:
خانم زینب کاوری زاده - آموزشگاه سیدالشهدا

با کسب امتیازات لازم به عنوان معلمان نمونه و سرآمد آموزش و پرورش موسیان در سال تحصیلی 1400-1399 در طرح شناسایی و معرفی جلوه های ویژه معلمی در زیست بوم جدید انتخاب شدند.


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

فیلم