ویژه های خبری

امروز : سه شنبه - ۲۴ - فروردین - ۱۴۰۰

مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت:هرکس بر اساس تعهد، تخصص و شایستگی با هر گرایش و سلیقه باید انتخاب شود و خط کشی و صف‌بندی نباید وجود داشته باشد.

به گزارش ایلام‌معلم؛جلسه شورای معاونین و رؤسای آموزش و پرورش استان که با حضور مدیران و رؤسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق بصورت وبدئوکنفرانس برگزار شد.

دکترامیر مهردادی مدیرکل آموزش و پرورش استان با اشاره به اولویت قراردادن شأن والای فرهنگیان و خوش برخوردی با معلمان در برنامه کاری مدیران گفت: اگر مدیران در مواجهه با مسائل و مشکلات فرهنگیان با سعه ی صدر پاسخگو باشند باعث ایجاد انگیزه و گشایش در کار خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان توجه به آموزش در فضای مجازی و رصد فرایند تدریس در بستر شاد را لازمه کار مدیران و عوامل اجرایی دانست و بر بازدیدهای مستمر و  حضور در کلاس های مجازی تاکید کرد.

دکتر مهردادی  شرایط حاکم بر نظام آموزشی در سال تحصیلی را بسیار خاص و متفاوت اعلام کرد و گفت : ما تابع تصمیمات ستاد ملی کرونا هستیم و رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی هم در مدارس و هم  درادارات الزامی می باشد و با توجه به شرایط پیش آمده باید توجه به سلامت در اولویت باشد.

 مدیرکل آموزش و پرورش استان، بازدید هدفمند مدیران شهرستان ها و رؤسای مناطق را بسیار حیاتی و مهم دانست و گفت: مدیران از واحدهای آموزشی بازدیدهای مستمر داشته باشند و نحوه تدریس در فضای مجازی را رصد کنند و با تشویق عوامل اجرایی توانمند زمینه رشد و انگیزه را برای آنان بوجود آورند.

مهردادی مدیران را از هرگونه خط کشی و صف بندی  در مدیریت خود بر حذر داشت و افزود: همه ی ما در یک راستا و در نظام جمهوری اسلامی ایران خدمت می کنیم و هرکس بر اساس تعهد، تخصص و شایستگی با هر گرایش و سلیقه باید انتخاب شود و در کارها خدا را در نظر بگیرید و  همه باید در راستای ارتقای آموزش و پرورش تلاش کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان، تکریم بازنشستگان را بسیار با اهمیت دانست و از مدیران خواست تا بر اساس شرایط موجود، شورای مشورتی با مشارکت بازنشستگان فرهنگی ایجاد گردد.

وی طرح آجر به آجر را  یک حرکت خدپسندانه و نیک دانست که سهیم شدن در این امر خیر  را نیازمند فرهنگ سازی و دعوت از دیگر نهادهای دولتی و همچنین افراد خیّر بر شمرد و از مدیران خواست  تا در این کار سهیم شوند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان تقویت روابط عمومی ها را از برنامه های اصلی هر مدیر دانست و گفت: این کار باعث خواهد شد هم خدمات و فعالیت های حوزه آموزش و پرورش به خوبی برای مردم تبیین شود و هم زمینه ایجاد تعامل با رسانه  ایجاد گردد زیرا شفاف سازی باعث نشر اخبار حقیقی شده و رسانه ها با اعتماد بیشتری فعالیت های آموزش و پرورش را مخابره می کنند.  


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

فیلم