وقتی بی قانونی در اداره آموزش و پرورش شهرستان ملکشاهی جولان میدهد!

در یکی از پیام های ارسال شده از طرف همکاران محترم برای درج در کانال ایلام معلم با این مضمون اینگونه آمده بود :

 

کانال ایلام معلم نیز بنا به وظیفه خود این پیام همکار محترم را در کانال درج نمود اما فردای آن روز همکار محترم پیام داده که به اداره آموزش وپرورش ملکشاهی جهت دریافت ابلاغ قانونی خود مراجعه نموده اما معاون آموزش اداره اظهار داشته که این شخص به این دلیل که پیام خود را در کانال ایلام معلم درج نموده باید برای ادامه خدمت به مدرسه دیگری برود سپس در آنجا ابلاغ خواهد خورد.

 

این اداره عملا مواد ۲۵،۲۶،۲۷،۲۸ منشور حقوق شهروندی را که توسط رییس محترم جمهور ابلاغ و لازم الاجرا است را زیر پاگذاشته وبرخلاف آن عمل کرده است.

 

این تخلف آشکار از سوی آموزش و پرورش شهرستان ملکشاهی است چرا که نامه شروع بکار این همکار از ۱ مهر ماه ۱۳۹۶ در دبستان نرگس آن شهرستان ارسال شده است و میباست در همان زمان نسبت به صدور ابلاغ برای ایشان اقدام مینمود .

 در نامه شروع بکار این همکار محترم،مشخصا از ایشان به عنوان آموزگار پایه دوم نام برده شده است؛اما اداره آموزش و پرورش ملکشاهی اظهار میدارد که این معلم مازاد است و به مدیر دبستان نرگس اعلام داشته است؛ اما پس از پرس و جو توسط این همکار از مدیر دبستان مشخص میشود که این گفته کذب بوده و آن اداره نسبت به این همکار گرامی اجحاف نموده است.

همچنین پس از مراجعه همکار محترم به آن اداره ،مسول آن بخش اعلام کرده است که بدلیل اینکه سال اول تدریس هستی ابلاغ تا زمان فروردین نداری!

حال پس از انتشار مشکل این همکار،امروز مورخ ۱۳ آذر ماه، اداره آموزش و پرورش ملکشاهی ایشان را به مدرسه رقیه اجبارا انتقال داده و پایه اول را به ایشان تحمیل کرده است.

امیدواریم اداره کل آموزش و پرورش استان نسبت به این سهل انگاری و بی تدبیری مسئولین اداره آموزش و پرورش شهرستان ملکشاهی واکنش نشان داده و اقدامی سازنده در جهت برطرف نمودن مشکل این همکار انجام دهد.

همچنین برای اداره آموزش و پرورش شهرستان ملکشاهی نیز حق پاسخگویی محفوظ است.