حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. Monday, 5 December , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1424 تعداد نوشته های امروز : 0×
26 اردیبهشت 1401 - 15:31
شناسه : 947

به گزارش ایلام معلم؛ستاری فرد سخنگوی آموزش و پرورش گفت:هفته گذشته یکشنبه اولین جلسه کمیسیون عمومی دولت در رابطه با رتبه بندی برگزار شد که در این جلسه بیشتر به کلیات آیین نامه پیشنهادی آموزش و پرورش پرداختند.  وی افزود:روز گذشته مجدد جلسه دومی برگزار شد که درباره مفاد و جزئیات آیین نامه پیشنهادی آموزش […]

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش ایلام معلم؛ستاری فرد سخنگوی آموزش و پرورش گفت:هفته گذشته یکشنبه اولین جلسه کمیسیون عمومی دولت در رابطه با رتبه بندی برگزار شد که در این جلسه بیشتر به کلیات آیین نامه پیشنهادی آموزش و پرورش پرداختند.

 وی افزود:روز گذشته مجدد جلسه دومی برگزار شد که درباره مفاد و جزئیات آیین نامه پیشنهادی آموزش و پرورش بحث شد.

ستاری فرد گفت:کمیسیون و اعضای کمیسیون سازمان برنامه و وزارت آموزش و پرورش عزم جدی دارند و مصمم هستند که با سرعت و سهولت آیین نامه نهایی شود و در اختیار هیات وزیران قرار گیرد.

سخنگوی آموزش و پرورش گفت:میزان دریافتی معلمان پس از اجرای رتبه بندی قابل پیش بینی نیست. احکام معلمان از یکی به دیگری متفاوت است، بنابراین میزان دریافتی متفاوت است و نمی توان محاسبه کرد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.