اجرای ضمن خدمت حقوق شهروندی در استان ایلام

قابل توجه کلیه ی همکاران محترم 

با سلام و احترام

نظر به اینکه استیفای حقوق شهروندی بدون آگاهی، توانمندی و مسئولیت پذیری شهروندان نسبت به حقوق، تکالیف و منافع عمومی امکان پذیر نیست لذا در راستای ارتقاء سطح آگاهی های همکاران محترم فرهنگی و به استناد مصوبات جلسه مورخ ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ کمیته ی اجرایی آموزش و توانمندسازی کارکنان استان ، دوره های آموزشی حقوق شهروندی با مشخصات زیر به شیوه ی مجازی برای کلیه ی کارکنان آموزشی و اداری سطح استان در سال تحصیلی جاری برگزار می شود . افراد متقاضی می توانند با توجه به توضیحات ارائه شده در دوره ها ثبت نام نمایند. ضمناً فایل pdf  محتوای آموزشی دوره های مذکور پیوست می باشد 

عناوین دوره ها :

الف ) منشور حقوق شهروندی با کد ۹۹۵۰۵۹۲۴ به مدت ۶ ساعت با ویژگی عمومی
ب ) حقوق شهروندی در نظام اداری با کد ۹۹۵۰۵۹۱۱ به مدت ۸ ساعت با ویژگی عمومی

توضیحات :

۱- ثبت نام در دوره ها توسط فراگیر انجام می گیرد ، لذا می بایست متقاضیان شرکت در دوره ها با درج کد پرسنلی و رمز خود از تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ لغایت ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ به سامانه جامع آموزش و یادگیری فرهنگیان ( ltms )  به آدرس ltms.medu.ir   قسمت ثبت نام در دوره ها ، مراجعه نموده و در هر دو دوره در کلاس مربوط به شهرستان / منطقه محل خدمت خود ثبت نام نمایند . بدیهی است پس از تاریخ مذکور ، امکان ثبت نام وجود ندارد .

۲- متقاضیان ثبت نام ، لازم است هریک از دوره ها را جداگانه انتخاب و کلاس شهرستان / منطقه محل خدمت خود را تعیین نمایند . در صورتی که هر دو دوره همزمان برای ثبت نام انتخاب شوند فقط در یکی از دوره ها ثبت نام صورت می گیرد لذا به این نکته حتماً توجه شود . پس از ثبت نام جهت حصول اطمینان ، به قسمت دوره های ثبت نام شده مراجعه شود . در صورت مشاهده عناوین هر دو دوره ، ثبت نام با موفقیت انجام شده است 
۳– کلیه ی کارکنان آموزشی و اداری  با هر رشته ی شغلی و پست سازمانی می توانند در دوره ها ثبت نام نمایند .  ( به شرطی که قبلاً این دوره ها را نگذرانده باشند)

۴- برای هر دوره فقط یک آزمون پایانی در نظر گرفته شده است که شرط قبولی و صدور گواهی نامه پایان دوره ،کسب حداقل نمره ۱۲ می باشد .

۵- به لحاظ جلوگیری از تداخل برنامه آزمون این دوره ها با دوره های درحال اجرای اعلام شده از سوی وزارت متبوع ، زمان دقیق آزمون هر دوره پس از مشخص شدن زمان بندی آزمون دوره های مجازی در حال اجرا به اطلاع خواهد رسید .

۶- سئوالات آزمون هر دوره به صورت تستی چندگزینه ای و به شیوه تصادفی توسط سامانه از بانک سئوالات دوره برای هر فراگیر انتخاب می شود .
۷- آزمون پایان هر دوره شامل ۲۰ سئوال  و زمان پاسخگویی۲۰ دقیقه می باشد .
۸– آزمون نمره منفی ندارد .
۹ –  شرکت در پرسش و پاسخ و بحث و گفتگو ، اختیاری است و امتیاز خاصی ندارد . ملاک صدور گواهی نامه ، صرفاً موفقیت در آزمون پایان دوره می باشد . 
۱۰– فراگیران دوره ها جهت اخذ پاسخ سئوالات احتمالی ، صرفاً با کارشناس محترم آموزش نیروی انسانی شهرستان / منطقه محل خدمت خود تماس حاصل نمایند .

اداره برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی
اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام