ثبت نام ضمن خدمت پرتو عبادت

ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت به میزان ۲۴ ساعت

«شمیم دانش» برنامه ویژه رادیو قرآن برای معلمان + جدول پخش

دریافت گواهینامه دوره نظارت بالینی

شروع مجدد دوره ضمن خدمت آشنایی با آثار شهید مطهری استان ایلام

برگزاری آزمون آزمایشی واژه های آسمان

شروع مرحله دوم دوره ضمن خدمت هوشمند سازی مدارس

صدور گواهینامه ۲۸ ساعت ضمن خدمت کارکنان دولت ویژه آزمون “به سوی فهم قرآن”

کد خبر: 934 | تاریخ انتشار: ۱۶:۰۲:۲۳ - یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

اجرای ضمن خدمت حقوق شهروندی در استان ایلام

قابل توجه کلیه ی همکاران محترم 

با سلام و احترام

نظر به اینکه استیفای حقوق شهروندی بدون آگاهی، توانمندی و مسئولیت پذیری شهروندان نسبت به حقوق، تکالیف و منافع عمومی امکان پذیر نیست لذا در راستای ارتقاء سطح آگاهی های همکاران محترم فرهنگی و به استناد مصوبات جلسه مورخ ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ کمیته ی اجرایی آموزش و توانمندسازی کارکنان استان ، دوره های آموزشی حقوق شهروندی با مشخصات زیر به شیوه ی مجازی برای کلیه ی کارکنان آموزشی و اداری سطح استان در سال تحصیلی جاری برگزار می شود . افراد متقاضی می توانند با توجه به توضیحات ارائه شده در دوره ها ثبت نام نمایند. ضمناً فایل pdf  محتوای آموزشی دوره های مذکور پیوست می باشد 

عناوین دوره ها :

الف ) منشور حقوق شهروندی با کد ۹۹۵۰۵۹۲۴ به مدت ۶ ساعت با ویژگی عمومی
ب ) حقوق شهروندی در نظام اداری با کد ۹۹۵۰۵۹۱۱ به مدت ۸ ساعت با ویژگی عمومی

توضیحات :

۱- ثبت نام در دوره ها توسط فراگیر انجام می گیرد ، لذا می بایست متقاضیان شرکت در دوره ها با درج کد پرسنلی و رمز خود از تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ لغایت ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ به سامانه جامع آموزش و یادگیری فرهنگیان ( ltms )  به آدرس ltms.medu.ir   قسمت ثبت نام در دوره ها ، مراجعه نموده و در هر دو دوره در کلاس مربوط به شهرستان / منطقه محل خدمت خود ثبت نام نمایند . بدیهی است پس از تاریخ مذکور ، امکان ثبت نام وجود ندارد .

۲- متقاضیان ثبت نام ، لازم است هریک از دوره ها را جداگانه انتخاب و کلاس شهرستان / منطقه محل خدمت خود را تعیین نمایند . در صورتی که هر دو دوره همزمان برای ثبت نام انتخاب شوند فقط در یکی از دوره ها ثبت نام صورت می گیرد لذا به این نکته حتماً توجه شود . پس از ثبت نام جهت حصول اطمینان ، به قسمت دوره های ثبت نام شده مراجعه شود . در صورت مشاهده عناوین هر دو دوره ، ثبت نام با موفقیت انجام شده است 
۳– کلیه ی کارکنان آموزشی و اداری  با هر رشته ی شغلی و پست سازمانی می توانند در دوره ها ثبت نام نمایند .  ( به شرطی که قبلاً این دوره ها را نگذرانده باشند)

۴- برای هر دوره فقط یک آزمون پایانی در نظر گرفته شده است که شرط قبولی و صدور گواهی نامه پایان دوره ،کسب حداقل نمره ۱۲ می باشد .

۵- به لحاظ جلوگیری از تداخل برنامه آزمون این دوره ها با دوره های درحال اجرای اعلام شده از سوی وزارت متبوع ، زمان دقیق آزمون هر دوره پس از مشخص شدن زمان بندی آزمون دوره های مجازی در حال اجرا به اطلاع خواهد رسید .

۶- سئوالات آزمون هر دوره به صورت تستی چندگزینه ای و به شیوه تصادفی توسط سامانه از بانک سئوالات دوره برای هر فراگیر انتخاب می شود .
۷- آزمون پایان هر دوره شامل ۲۰ سئوال  و زمان پاسخگویی۲۰ دقیقه می باشد .
۸– آزمون نمره منفی ندارد .
۹ –  شرکت در پرسش و پاسخ و بحث و گفتگو ، اختیاری است و امتیاز خاصی ندارد . ملاک صدور گواهی نامه ، صرفاً موفقیت در آزمون پایان دوره می باشد . 
۱۰– فراگیران دوره ها جهت اخذ پاسخ سئوالات احتمالی ، صرفاً با کارشناس محترم آموزش نیروی انسانی شهرستان / منطقه محل خدمت خود تماس حاصل نمایند .

اداره برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی
اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام

استفاده از این مطلب با ذکر منبع ایلام معلم و آدرس ما بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار