برگزاری کلاسهای اوقات فراغت دانش آموزان در ایوان

بیش از ۴۰۰ دانش آموز در طرح کانون های اوقات فراغت تابستانی مدیریت امداد شهرستان ایوان شرکت کردند.

به گزارش ایلام معلم؛ ایراندوست مدیر کمیته امداد حضرت امام (ره) شهرستان در مراسم اختتامیه این کلاس ها گفت:
برای برگزاری این کلاس ها در شهر ایوان ٢٧ میلیون تومان هزینه شده است.

وی با اشاره به رشته های آموزشی در این دوره افزود: این کلاس ها شامل رشته های قرآنی,احکام,نشست امربه معروف و نهی از منکر, رشته های فنی حرفه ای شامل تزریقات, چرم بافی و کامپیوتر بوده است.

ایراندوست از اعزام ٢۰۰ نفر در قالب ١٢مورد اردو خبر داد و گفت: میزان اعتبار این اردوها ۶۰ میلیون تومان بوده که به شهرهای مشهد قم شیراز و سنندج عزیمت کردند.

مدیر کمیته امداد ادامه داد:در آینده هم در نظر داریم ۴۰ نفر را به عتبات عالیات با اعتبار ٣۰میلیون تومان و ۴۰نفر هم به مشهد مقدس با اعتبار ١۵ میلیون تومان اعزام کنیم.

ایراندوست کل اعتبار هزینه شده برای اجرای طرح اوقات فراغت را ١۵۰ میلیون تومان اعلام کرد.

اکبری فرماندار شهرستان ایوان هم در این مراسم با تقدیر از مدیریت و مجموعه امداد شهرستان گفت: وجود مدیریت خوب و عملکرد کمیته امداد مایه دلگرمی ما هست و نمونه بارز آن برگزاری موفق طرح اوقات فراغت هم از لحاظ کیفی و هم کمی می باشد که با استقبال مواجه شده است.

 

الفتی معاون فرهنگی کمیته امداد استان ایلام هم در این مراسم با تقدیر از مدیریت امداد ایوان گفت: امداد حضرت امام (ره) توجه ویژه ای به غنی سازی اوقات فراغت خانواده ها داشته است.

معاون فرهنگی امداد استان خبر خوشی هم داشت و آن دوکاربری بودن خوابگاه کمیته امداد برای تبدیل به کانون بود.

الفتی در ادامه افزود: ۴۰ نفر از برگزیدگان طرح اوقات فراغت در ایام محرم با اعتبار ٣۰ میلیون تومان به زیارت کربلای معلی مشرف خواهند شد.

در پایان از نفرات برتر این طرح با اهدای لوح و جایزه تقدیر به عمل آمد.