حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. Wednesday, 28 February , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1793 تعداد نوشته های امروز : 0×
 • 1

 • 30 دی 1400 - 15:54
  شناسه : 812

  به گزارش ایلام معلم؛یوسف نوری در متن حکم خود آورده است:  با توجه به تعهد، تجارب و شایستگی جناب عالی در آموزش و پرورش، به موجب این ابلاغ به عنوان « سرپرست اداره کل آموزش وپرورش استان البرز» منصوب می شوید. وی در بخشی دیگر از این پیام آورده است: امید است با استعانت از […]

  ارسال توسط :
  پ
  پ

  به گزارش ایلام معلم؛یوسف نوری در متن حکم خود آورده است:  با توجه به تعهد، تجارب و شایستگی جناب عالی در آموزش و پرورش، به موجب این ابلاغ به عنوان « سرپرست اداره کل آموزش وپرورش استان البرز» منصوب می شوید.

  وی در بخشی دیگر از این پیام آورده است: امید است با استعانت از پیشگاه خداوند متعال، پیروی از منویّات مقام معظم رهبری«مدظله العالی» و پیگیری سیاست های رئیس جمهور محترم، در تحقق برنامه های وزارت آموزش و پرورش دولت سیزدهم در سطح استان موفق و مؤید باشید. در این راستا، رعایت اصول «عدالت محوری»، «روحیه انقلابی»، «مردم داری»، «پاکدستی و فسادستیزی» و «قانون مداری» دولت مردمی، الزامی است.

  وزیر آموزش و پرورش در بخشی دیگر از این حکم نوشت: انتظار می رود ضمن در نظر داشتن مفاد بیانیه گام دوم انقلاب، سیاست های کلی ایجاد تحول در آموزش و پرورش، سندتحول بنیادین آموزش و پرورش و قوانین و مقررات آموزش و پرورش در پیگیری موارد ذیل اهتمام و جدیت داشته باشید و نتیجه اقدامات را تا پایان خردادماه هرسال به این جانب گزارش کنید.

  افزایش منزلت و مرجعیت فرهنگیان

  جلب مشارکت نخبگان و معلمان فرهیخته استان در تصمیم سازی های استان

  تقویت شورای آموزش و پرورش استان و جلب مشارکت والدین و فرهنگیان در این شورا

  رصد و ارتقای مستمر عملکرد استان در نشانگرهای ارزشیابی نظام آموزش و پرورش و استاندارهای آن مصوب شورای عالی آموزش و پرورش

  ساماندهی هدایت تحصیلی با رویکرد توسعه متوازن در شاخه ها و رشته های تحصیلی متناسب با اسناد بالادستی و آمایش سرزمین

  ساماندهی و سازماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش از حیث کمی و کیفی

  تدوین و اجرای برنامه درسی به منظور معرفی حرفه ها، هنرها، جغرافیا، آیین و رسوم، نیازها و شرایط اقلیمی و جغرافیایی استان

  ارتقای دانش ها و مهارت های دانش آموزان در شش ساحت تربیتی و پیشگیری و مدیریت آسیب های اجتماعی در میان ایشان

  تنوع بخشی به منابع مالی با تأکید بر افزایش قابل توجه موقوفات و امور خیریه و جلب مشارکت شهرداری ها و سازمان ها و مؤسسات دیگر

  اجرای اصولی و دقیق دستورالعمل طرح «مولدسازی دارایی های آموزش و پرورش» ابلاغی به ادارات کل آموزش و پرورش استان ها

  جوان گرایی در تعیین معاونان اداره کل و رؤسای ادارات نواحی و مناطق و ایجاد ساز و کار شناسایی و رشد مدیران آموزش و پرورش با هماهنگی کامل با اعضای شورای معاونان وزارت

  اولویت بخشی به آموزش ابتدایی در تأمین و تخصیص منابع مالی و نیروی انسانی نخبه و کارآمد

  برنامه ریزی و پیاده سازی برنامه ویژه مدرسه(بوم)

  توفیق روزافزون جناب عالی را در انجام وظایف محول از خداوند متعال مسألت دارم.

  براساس گزارش آموزش و پرورش، «علی حجرگشت»، آموزگار کلاس اول ابتدایی مدارس ساوجبلاغ، آموزگار کالس چندپایه ابتدایی ساوجبلاغ، دبیر دبیرستان های تیزهوشان، شاهد، ایثارگران و نمونه دولتی کرج، مدیر دبستان مدارس ساوجبلاغ، مدیر مدارس متوسطه اول ساوجبلاغ، مربی امور تربیتی دبیرستان های ساوجبلاغ، مربی امور تربیتی مدارس شهرستان کرج، معاون پرورشی دبیرستان های شهرستان کرج، معاون آموزشی دبیرستان های شهرستان کرج و مدیر دبیرستان ناحیه یک کرج را در سوابق آموزشی و پروشی خود ثبت کرده است.

  از سوابق اجرایی وی نیز می توان به: مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک کرج، قائم مقام و دبیر شورای آموزش و پرورش شهرستان کرج، دبیر شورای پشتیبانی نهضت سوادآموزی نواحی چهارگانه شهرستان کرج، معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک کرج، معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش ناحیه یک کرج، کارشناس مسئول آموزش متوسطه و پیش دانشگاهی ناحیه یک کرج، کارشناس امور تربیتی، رئیس شورای ورزش مدارس کرج، رئیس ستاد شاهد آموزش و پرورش شهرستان کرج اشاره کرد.

  ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.