ساماندهی نیروی انسانی و استقرار آنان در مدارس مرحله تکمیلی پروژه مهر است

برگزاری ، گردهمایی کارشناسان، مدیران و موسسین مدارس غیر دولتی در استان ایلام

کسب دو رتبه برترکشوری در دومین جشنواره سفیران سلامت

کمبود معلم در مدارس ایلام وجود ندارد

اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش درخصوص اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان وزارت مذکور در پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور سال ۱۳۹۷ برای سیر سایر مراحل استخدام پیمانی

برگزاری مراسم تجلیل از دانش آموزان ممتاز شاهد و ایثارگر شهرستان آبدانان

برگزاری سوگواره ی “احلی من العسل” در استان ایلام

خلاقیت یک معلم‌ عاشق در مدرسه روستای قجر ایلام ‌+ تصاویر‌

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره بین المللی قصه‌گویی تا نیمه ی اول مهرماه

تقدیر از همکاری وزارت آموزش و پرورش در جهت اشاعه مفاهیم سواد آب در میان دانش آموزان

توزیع نوشت افزار رایگان در بین دانش آموزان بی بضاعت و مناطق محروم استان ایلام

در راستای بازدید معاون محترم وزارت آموزش و پرورش از استان

کد خبر: 786 | تاریخ انتشار: ۱۵:۴۹:۳۶ - دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ | بدون نظر | |

زنگ مشارکت در مدارس استان ایلام نواخته شد

به گزارش ایلام معلم ، به نقل از  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام،  استاندار ایلام در این آیین با بیان اینکه در قانون به شوراهای آموزش و پرورش تاکید فراوان شده است، گفت: از همه امکانات دولتی، مردمی و خیران برای اداره و توسعه مدارس باید استفاده کرد.

محمدرضا مروارید اظهار کرد: اکنون یک ششم جمعیت استان معادل ۱۰۰ هزار نفر را دانش آموزان تشکیل می دهند که آموزش و پرورش به تنهایی نمی تواند نیازهای آنها را برآورده کند و سایر ارگان ها و افراد خیر جامعه باید به یاری این سازمان بیایند.

وی افزود: با این وجود امکانات کنونی مدارس به ویژه مناطق شهری در حد مناسب و مطلوب است ولی باید در مناطق روستایی نیز این امکانات برای دانش آموزان فراهم باشد.

استاندار ایلام تاکید کرد: روند پوشش تحصیلی در این استان مطلوب است و در برخی مناطق دور افتاده حتی با یک دانش آموز هم مدرسه دایر است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام نیز در ادامه این مراسم گفت: این دستگاه  در بسیاری از شاخص های آموزشی در کشور سرآمد بوده و دارای دانش آموزان با استعدادی است.

علی بیرانوند اضافه کرد: برای توسعه فعالیت های آموزشی و کیفیت بخشی به فعالیت ها، آموزش و پرورش بیش از پیش به مشارکت مضاعف اولیای دانش آموزان و افراد خیر نیاز دارد.

در حاشیه این آیین، نمایشگاهی از دستاوردهای دانش آموزان در قالب هنر وفناوری های آنان  بر پا شد که مورد بازدید استاندار و هیات همراه قرار گرفت.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع ایلام معلم و آدرس ما بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار