حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. Saturday, 2 December , 2023 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1755 تعداد نوشته های امروز : 0×
 • 1

 • 11 دی 1400 - 9:50
  شناسه : 739

  به گزارش ایلام معلم؛حامد نوری نژاد دبیر جمعیت گفتمان انقلاب اسلامی استان ایلام به جهت اهمیت تسریع در توسعه استان و لزوم وجود برنامه‌ی عملیاتی-راهبردی مدون و قابل اجرا به منظور تحقق این مهم گفت: یکی از مهمترین عوامل در برنامهی تحول و توسعه مدیریتی، تدوین برنامه عملیاتی-راهبردی در زمینه‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی است.وی […]

  ارسال توسط :
  پ
  پ

  به گزارش ایلام معلم؛حامد نوری نژاد دبیر جمعیت گفتمان انقلاب اسلامی استان ایلام به جهت اهمیت تسریع در توسعه استان و لزوم وجود برنامه‌ی عملیاتی-راهبردی مدون و قابل اجرا به منظور تحقق این مهم گفت: یکی از مهمترین عوامل در برنامهی تحول و توسعه مدیریتی، تدوین برنامه عملیاتی-راهبردی در زمینه‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی است.
  وی ادامه داد: تطبیق برنامه با وضع موجود و بودجه منطبق با واقعیت‌نگری در برنامه برای طراحی و فراهم آوردن وضعیت مطلوب در آینده امری ضروری است؛ تهیه و تدوین برنامه از یک سو و اجرای برنامه تحول از سویی دیگر نیاز به بدنه اجراییِ جوان و توانمند با انگیزه بالا در استان دارد.
   نوری نژاد تصریح کرد: استاندار محترم بدنه اجرایی دستگاه‌ها و نهادها را به صورت یک تیم هماهنگ طبق بیانیه گام دوم انقلاب و با بکارگیری جوانان متعهد، همراه و هماهنگ سازد. توسعه و تحول انقلابی در استان مانند دو بال است یک بال آن برنامه و تهیه سند عملیاتی-راهبردی تحول و توسعه استان و بال دیگر مدیران اجرایی جوان و انقلابی متخصص است که با مشارکت و تیم سازی تمام تشکل های انقلابی محقق خواهد شد.
  دبیر جمعیت گفتمان انقلاب اسلامی استان ایلام اظهار داشت: در این زمینه جمعیت گفتمان انقلاب اسلامی استان ایلام در تهیه برنامه عملیاتی-راهبردی تحول توسعه استان با بیش از ۱۰ هزار نیروی انقلابی از روستا و بخش ها تا شهرستانهای استان که با افتخار در عضویت دارد، پیشگام تهیه این سند می باشد که حمایت و شناسایی نیروهای جوان و مدیران توانمند از فعالیت های دیگر این گفتمان می باشد.
  حامد نوری نژاد در پایان گفت: انتظار می‌رود استاندار محترم طبق معیارهای بیانیه گام دوم انقلاب و سند تحول و همسو با نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه محترم در استان و همچنین تشکل های انقلابی زمینه بهبود وضعیت معیشت و اشتغال را فراهم نماید و با برنامه‌ریزی مناسب موجب تسریع در پیشبرد اهداف کلان و خرد در کمترین زمان در استان باشیم.

  ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.