افتخار آفرینی دانش آموز بدره ای در مسابقات فرهنگی-هنری مرحله ی کشوری

به گزارش ایلام معلم ، در جریان سی و پنجمین دوره ­ی جشنواره ی مسابقات فرهنگی- هنری دانش آموزان سراسر کشور، که از یکم تا یازدهم مردادماه ۹۶ در استان خراسان رضوی برگزار شد؛ زینب نورمحمدی از دانش آموزان شهرستان بدره موفق به کسب مقام سوم در رشته مقاله پژوهشی گردید.

        مدیر آموزش و پرورش بدره ضمن تبریک این موفقیت به دانش آموز نامبرده، خانواده ایشان و جامعه فرهنگیان  و دانش آموزی شهرستان بدره، بر استمرار چنین تلاش هایی تاکید ورزید؛ حیدربیگی عنوان کرد: دانش آموزان شهرستان بدره از ظرفیت های لازم برای کسب موفقیت در مسابقات و جشنواره های کشوری برخوردارند. وی افزود: سطح مشارکت بالا و کسب موفقیت در جشنواره مسابقات فرهنگی-هنری، فراخوان پرسش مهر ریاست جمهوری و سایر مسابقات موجود در حوزه آموزش و پرورش باید به عنوان یک هدف جدی از سوی دانش آموزان و فرهنگیان عزیز دنبال گردد.

       شایان ذکر است در طول سال تحصیلی جاری، دانش آموزان این شهرستان موفق به کسب پانزده مقام استانی در سی و پنجمین دوره جشنواره مسابقات فرهنگی-هنری شده اند. همچنین فرهنگیان ارجمند بدره نیز پنج مقام استانی را در هفدهمین دوره فراخوان پرسش مهر ریاست جمهوری به خود اختصاص داده اند.