پذیرش دانشجو در موسسه باختر ایلام

 

 

?معاون آموزشی موسسه آموزش عالی باختر ایلام خبر داد:
پذیرش دانشجو در ۱۴ رشته کارشناسی ارشد در موسسه باختر ایلام/دریافت مجوز برای پذیرش دانشجو در سه رشته جدید در سال تحصیلی ۹۷-۹۶

?معاون آموزشی موسسه آموزش عالی باختر ایلام از پذیرش دانشجو در دو رشته جدید کارشناسی ارشد و یک رشته جدید مقطع کارشناسی در سال تحصیلی ۱۳۹۶ – ۹۷ خبر داد .

?« علی درویشی» در گفتگو با خبرنگار ایسنا، منطقه ایلام، اظهار کرد: موسسه آموزش عالی باختر با مساعدت وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری ، علاوه بر ۴۰ عنوان رشته کاردانی و کارشناسی و ۱۲ رشته مقطع کارشناسی ارشد موجود، موفق به اخذ مجوز سه رشته برای سال تحصیلی جدید (مهر ۹۶) شد .

?وی این رشته‌ها را شامل مهندسی کامپیوتر و علوم اقتصادی در مقطع کارشناسی‌ارشد و رشته مهندسی عمران در مقطع کارشناسی پیوسته اعلام کرد و گفت: تمام داوطلبان می‌توانند با انتخاب این رشته ها در سال تحصیلی جدید از مزایای فوق العاده تحصیل در دانشگاه باختر ایلام بهره مند شوند .

?معاون آموزشی موسسه باختر گفت: داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت دانشگاه مراجعه و یا با شماره ۰۸۴۳۲۲۰۱۴۰۸ تماس بگیرند .

 

     

نظر شما !!
  1. معصومه

    لطفا در مورد رشته مهندسی کامپیوتر بیشتر توضیح بدین…چه گرایشی از مهندسی کامپیوتر..اول مهر ۹۷ در دانشگاه باختر ایلام تدریس میشه؟

  2. محمو

    سلام.خسته نباشید.دانشگاه باختر برای مهر ۹۷ کارشناسی ارشد بدون ارمون اموزش ابتدابی یا روانشناسی عمومی برگزار میکند?ممنون

  3. محمد

    سلام.خسته نباشید.دانشگاه باختر برای مهر ۹۷ کارشناسی ارشد بدون ارمون اموزش ابتدابی یا روانشناسی عمومی برگزار میکند?ممنون