برگزاری ، گردهمایی کارشناسان، مدیران و موسسین مدارس غیر دولتی در استان ایلام

کسب دو رتبه برترکشوری در دومین جشنواره سفیران سلامت

کمبود معلم در مدارس ایلام وجود ندارد

اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش درخصوص اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان وزارت مذکور در پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور سال ۱۳۹۷ برای سیر سایر مراحل استخدام پیمانی

برگزاری مراسم تجلیل از دانش آموزان ممتاز شاهد و ایثارگر شهرستان آبدانان

برگزاری سوگواره ی “احلی من العسل” در استان ایلام

خلاقیت یک معلم‌ عاشق در مدرسه روستای قجر ایلام ‌+ تصاویر‌

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره بین المللی قصه‌گویی تا نیمه ی اول مهرماه

تقدیر از همکاری وزارت آموزش و پرورش در جهت اشاعه مفاهیم سواد آب در میان دانش آموزان

توزیع نوشت افزار رایگان در بین دانش آموزان بی بضاعت و مناطق محروم استان ایلام

در راستای بازدید معاون محترم وزارت آموزش و پرورش از استان

✔️رسانه های استان در خواب غفلت! / یادداشت اختصاصی

کد خبر: 646 | تاریخ انتشار: ۲۱:۱۴:۲۳ - یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

نتایج نهایی مسابقات کشتی نونهالان کشور در ایلام

 

به گزارش ایلام معلم، علی بیرانوند گفت:  در ادامه برگزاری مسابقات کشتی نونهالان کشور در ایلام در اوزان باقی مانده در دومین روز آن نتایج زیر حاصل گردید.

“کشـــتی آزاد”

در وزن ۵۳ کیلو آزاد: اول: علی سینه سپهر، مازندران- دوم: علی شلانی، کرمانشاه- سوم مشترک: امیرحسین کثیرلو، زنجان- غلامحسین حاصلی، فارس

وزن ۵۹ کیلوآزاد: اول، رضا مقدس، خ رضوی- دوم: عارف ابراهیم زاده، گیلان- سوم مشترک: پوریا علی زاده مطلق، همدان- احمدرضا دلیران، لرستان

وزن ۶۶ کیلو آزاد: اول: امیرعلی آذرپیرا، تهران- دوم: محمد خسروی، زنجان- سوم مشترک: محمدامین صیدی نژاد، ایلام- داود کمالی اقدام، آ شرقی

وزن ۷۳ کیلوآزاد: اول: حمزه کرد، ش تهران- دوم: مهدی حسینی، کرمانشاه-  سوم مشترک: سیدمحمد کاظم میرکاظمی، اصفهان- حسین نوری، تهران

“کشتی فرنگـــی”

وزن ۳۵ کیلوفرنگی: اول: محمدمهدی جواهری، قم- دوم: ابوالفضل احمدی، خ رضوی- سوم مشترک: سیروان زندی باغچه مریم، کردستان- مسعود اصغرپور فریمانی، مازندران

وزن ۳۸ فرنگی: اول: مهدی احدی رباب، گیلان- دوم: محمدباقر قهفرخی، اصفهان- سوم مشترک: محمدکاظم عبدالهی پور، لرستان- محمد غلامی، خوزستان

وزن ۴۲ فرنگی: اول: فردین کهرازه، سیستان بلوچستان- دوم: امیرحسین نریمانی، کرمانشاه- سوم مشترک: رضا صفا، قم- طارق غبیشاوی، خوزستان

وزن ۴۷ فرنگی: اول: علیرضا قناعتی، اصفهان- دوم: فرید سیرتی مقدم، گیلان- سوم مشترک: عباس صفری، قم- محمدرضا عبدولی، خوزستان

کشتی گیر نمونه آزاد: محمد ابراهیمی- فارس

کشتی گیر نمونه فرنگی: عرفان ولی پور- لرستان

مربی نمونه آزاد: سیامک شیرمحمدی- کرمانشاه

مربی نمونه فرنگی: علیرضا اطاقی نریمانی- خ رضوی

فنی ترین کشتی گیر آزاد: آویز رحیمی- کرمانشاه- وزن ۴۲ کیلو

فنی ترین کشتی گیر فرنگی: مسعود کاوسی، خوزستان- وزن ۶۶ کیلو

کاپ اخلاق کشتی آزاد: آذربایجان غربی

کاپ اخلاق کشتی فرنگی: کرمانشاه

“نتایج تـــیــمی”

کشتی آزاد:

اول: کرمانشاه

دوم: مازندران

سوم: تهران

کشتی فرنگی:

اول: خوزستان

دوم: قم

سوم: اصفهان

استفاده از این مطلب با ذکر منبع ایلام معلم و آدرس ما بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار