حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. Friday, 2 December , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 5248 تعداد نوشته های امروز : 53×
آیین‌نامه اجرایی آموزشگاه‌های رانندگی ابلاغ شد
07 آبان 1401 - 15:37
شناسه : 42311

به گزارش ایرنا، هیات وزیران در جلسه ۲۷ مهر، در راستای سهولت کسب و کار و تمدید مجوز برای دارندگان پروانه آموزشگاه‌های رانندگی، با اصلاح بند (چ) ماده (۴) از آیین نامه اجرایی آموزشگاههای رانندگی درباره شرایط فعالیت مؤسس و مدیر آموزشگاههای مذکور موافقت کرد. به موجب اصلاح آیین نامه مذکور، شرط دارا بودن حداقل […]

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش ایرنا، هیات وزیران در جلسه ۲۷ مهر، در راستای سهولت کسب و کار و تمدید مجوز برای دارندگان پروانه آموزشگاه‌های رانندگی، با اصلاح بند (چ) ماده (۴) از آیین نامه اجرایی آموزشگاههای رانندگی درباره شرایط فعالیت مؤسس و مدیر آموزشگاههای مذکور موافقت کرد.

به موجب اصلاح آیین نامه مذکور، شرط دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم برای مؤسس و حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی برای مدیر آموزشگاههای رانندگی، صرفاً برای آن دسته از آموزشگاههایی که پس از ابلاغ این آیین نامه پروانه تأسیس اخذ کرده‌اند، معتبر خواهد بود.

صدور مجوز برای فروش اموال غیرمنقول مازاد وزارت جهاد کشاورزی

هیات وزیران در جلسه ۲۴ مهر، به پیشنهاد وزارت جهاد کشاورزی و به استناد ماده (۱۱۵) قانون محاسبات عمومی کشور و در اجرای بند (ط) تبصره (۸) ماده واحده قانون بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور، به این وزارتخانه اجازه داد اموال غیرمنقول مازاد خود را که در اجرای ماده (۱۲) قانون تشکیل وزارت مزبور مجوز فروش آنها به موجب مصوبات هیات وزیران صادر شده و تاکنون به فروش نرسیده است را به فروش رسانده و وجوه حاصل را به حساب مذکور در بند قانونی یاد شده واریز و هزینه کند.

در این راستا، محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور مصوبه مربوط به صدور مجوز برای فروش اموال غیرمنقول مازاد وزارت جهاد کشاورزی را ابلاغ کرد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.