حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. Friday, 2 December , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 5248 تعداد نوشته های امروز : 53×
سردار سلامی: انقلاب با شرارت معدودی فریب‌خورده هرگز آسیب نخواهد دید
07 آبان 1401 - 8:24
شناسه : 41707

شیراز-ایرنا-فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: انقلاب شکوهمند اسلامی با شرارت تعداد معدودی فریب‌خورده هرگز آسیب نخواهد دید. به گزارش ایرنا، سردار سرلشکر حسین سلامی روز شنبه در مراسم تشییع پیکر مطهر شهدای حمله تروریستی حرم شاهچراغ (ع) اظهار کرد: درود خداوند بر مردمی که با وضو در آستانه نماز مهیا برای نشان‌دادن بندگی […]

ارسال توسط :
پ
پ
سردار سلامی: انقلاب با شرارت معدودی فریب‌خورده هرگز آسیب نخواهد دید

شیراز-ایرنا-فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: انقلاب شکوهمند اسلامی با شرارت تعداد معدودی فریب‌خورده هرگز آسیب نخواهد دید.

به گزارش ایرنا، سردار سرلشکر حسین سلامی روز شنبه در مراسم تشییع پیکر مطهر شهدای حمله تروریستی حرم شاهچراغ (ع) اظهار کرد: درود خداوند بر مردمی که با وضو در آستانه نماز مهیا برای نشان‌دادن بندگی و ارادت به پیشگاه باعظمت الهی جان شیرین خود را برای اثبات یک حجت بزرگ، یک دلیل آشکار، یک بحران قاطع به جهان در طبق اخلاص نهادند و به پیشگاه الهی تقدیم کردند.

ای کاش ظهر عاشورا شما بودید

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: درود خداوند بر مردم شیراز؛ ای کاش ظهر عاشورا شما بودید؛ اگر شما به همین اندازه بودید. امام حسین (ع) در قتلگاه تنها نمی‌ماند و کسی نمی توانست دستان ابوالفضل (ع) را قطع کند.

سردار سلامی بیان کرد: اگر شما بودید علی اصغر (ع) تشنه با تیر سه شعبه روی دستان پدر شهید نمی‌شد. شما آن روز نبودید اما امروز هستید. ؛ شما اگر در صحنه عاشورا بودید هیچ فرزندی از فرزندان اهل بیت(ع) به اسارت نمی‌رفت. کاروانی به شام نمی‌رفت. اما امروز هستید؛ شما امروز امام‌ مسلمین و فرزند رسول خدا را در میان قلب‌های خود گرفته‌اید. در حالی که تیرهای بلا از اقصی نقاط جهان شیاطین می آید ، وجود نازنین آن مرد بزرگ که در قلب میدان جهاد ایستاده است و برای این ملت سعادت، شکوه، امنیت، پیشرفت، درخشش سرافرازی به ارمغان می‌آورد را صیانت می کنید. شما در کنار امام‌تان ایستاده‌اید.

می خواهند سیمای درخشان جامعه را تیره نشان دهند

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: این چهره شیراز واقعی است؛ امروز ماهواره‌ها ببینند، آمریکایی‌ها، انگلیسی ها صهیونیست‌ها سعودی‌ها و رسانه‌های دروغ پراکن و فتنه انگیز آنها که شرارت ترویج می‌کنند و می خواهند سیمای درخشان جامعه را تیره نشان دهند اگر کمی انسانیت و مردانگی دارید از آسمان شیراز را ببینند ، این شیراز واقعی و ایران واقعی است، انقلاب شکوهمند اسلامی با شرارت تعداد معدودی فریب‌خورده هرگز آسیب نخواهد دید.

وی بیان کرد: به عنوان سرباز کوچک شما ملت، فدایی شما، خادم شما، نوکر شما دستانتان را می بوسم، خاک کف پایتان را می بوسم و آنرا برای تبرک به صورت می‌کشم و می گویم که شما مردم همیشه عزت ولایت و زینت بخش اسلام هستید و امروز چشم دشمن را کور کردید و او را وادار کردید که شعله های آتشش خاموش شود و خفقان بگیرد تا فریادهای پرشور شما را بشنود.

سردار سرلشکر سلامی افزود: امروز شما در یک بدرقه آسمانی زیباترین صورت فلکی شهادت را تا عرش اعلا بدرقه می‌کنید، این شهدا خون جاری در رگ های یک انقلاب و در پیکره یک ملت به هم پیوسته هستند.

وی اظهارداشت: امروز قلب های ما دوباره به هم پیوند خورد و همه برای شهیدانمان گریستیم و همه آمدیم با خانواده شهدا همدلی کردیم و این حجت های درخشان الهی را روی دست گرفتید تا همه بدانند این ملت زنده است و اینجا دریای خروشان و رودهای مواج از انسان هایی می بیند که این شهدا را در میان امواج خود گرفته‌اند تا به شکل یک امانت به خداوند بسپارند.

او گفت: امروز نشان دادید که دشمن پوچ و میان تهی است و فقط فریادهای شیطانی از زبان رسانه‌ها است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: این توطئه ای که این روزها در سرزمین ما جاری است، محصول به هم پیوستن سیاست آمریکا، انگلیس، عربستان و رژیم صهیونیستی است.

سردار سرلشکر ادامه داد: وقتی ملت بزرگ ایران با انقلاب خود سلطنت پهلوی را ساقط کرد و آمریکا را از کشور بیرون راند و با تسخیر لانه جاسوسی تیر خلاص را به هیبت پوشالی آمریکا زد و امام راحل فرمودند که آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، شما بارها این عبارت را در عمل نشان دادید.

وی افزود: شکست مفتضحانه در صحرای طبس و گرفتار شدن در طوفان شن، شکست در جنگ تحمیلی و اسارت تفنگداران دریایی آمریکایی و آزاد کردن کریمانه آنها همه از جمله اقداماتی بود که ثابت کرد که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

او گفت: وقتی آمریکا شما مردم را تحریم اقتصادی کرد تا شما را تسلیم کند، دارو نداد، اجازه صادرات و واردات نداد اما شما با قدرت از تحریم ها گذشتید و کشتی های کشور در دریاها امن حرکت کردند، هرچه از ما گرفتند از آنها گرفتیم، پهپادشان را زدیم و باز هم ثابت شد که آمریکا هیچ غلطتی نمی تواند بکند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: وقتی قهرمان مبارزه با ترورسیم و مرد میدان های نبرد با استکبار یعنی سردار سلیمانی را ناجوانمرانه به شهادت رساندند پایگاه آمریکا که نماد قدرت آمریکا در عراق بود را موشک باران کردیم و و باز هم ثابت شد که آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

نباید فریب عملیات روانی دشمن را خورد

سردار سرلشکر سلامی خطاب به جوانان گفت: به اندک جوانان فریب خورده سرزمینم می گویم که نباید فریب عملیات روانی دشمن را بخورید، آیا می‌دانید که آرزوی آمریکا برای شما جوانان ایران چیست؟ آمریکا اعلام کرده که نمی توانیم جمهوری اسلامی را شکست دهیم و باید جوانان ایران را آمریکایی کنیم تا صدای ما را بشنوند.

وی گفت: رویای آمریکا و تصویر دلخواه او از جوانان ما این است که فقط کشته شوند، فرقی هم نمی کند که جوان انقلابی باشد یا جوان اغتشاش گر، آمریکا می خواهد جوانان ما را عقب مانده و مدارس، دانشگاه ها، بازار و اقتصاد را تعطیل و خیابان ها را ناامن و ناآرام ببیند.

او افزود: تصویر آمریکا از ایران عزیز، آتش زدن اموال دولتی توسط اغتشاشگران و یک کشور اسیر شده و عقب مانده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: آنها هوس کرده‌اند به آن زمانی که نفت کشور را به یغما می بردند و مستشاران آمریکایی برای مردم تعیین تکلیف می‌کردند، باز گردند؛ آنها می خواهند به آن زمان که چادر از سر زنان ما می کشیدند و مشروب فروشی ها را گسترش دادند بازگردند؛ آنها می خواهند دین ما را بگیرند اما ما دنیای آنها را خواهیم گرفت.
وطن و شرفتان را به آمریکا نفروشید

سردار سرلشکر سلامی خطاب به جوانان فریب خورده گفت: وطن و شرفتان را به آمریکا نفروشید، سیلی به صورت رزمندگانی که برای حفظ امنیت شما سینه سپر کرده اند نزنید، لباس سربازان آمریکایی را از تنتان بیرون آورید و به مهره های آنها تبدیل نشوید.

وی افزود: در این سرزمین کسی به شما اجازه اغتشاس و آتش سوزی نمی دهد، از خویشتن داری مردم سوء استفاده نکنید.
دانشگاه نباید به میدان جنگ علیه ملت تبدیل شود وی، خطاب به دانشجویان هم گفت: دانشگاه را به میدان جنگ آمریکا علیه ملت تبدیل نکنید، چه شده که عده اندکی دانشجو امروز پژواک صدای بیگانه شده‌اند و الفاظ رکیک به کار می برند، به دامان ملت بازگردید، راه بازگشت باز است، ما از شما فضیلت اخلاقی می‌خواهیم.

او اضافه کرد: ملت اجازه توهین به مقدسات ذت نمی دهد، اگر مردم ما مشکلات اقتصادی دارند اما صبرشان الهی است و به نظام اعتماد دارند.

پیکر شهدا، ماهیت جریان فتنه را نشان داد

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با بیان اینکه این پیکرهای شهدا ماهیت جریان فتنه را نشان داد گفت: آنها که می گویند زن زندگی آزادی آیا شهدای زن این حادثه تروریستی را نمی بینند، آنها به چه گناهی به شهادت رسیدند.

سردار سرلشکر سلامی گفت: آیا آزادی برهنگی و زیرپا گذاشتند ارزش ها است، آیا بی بند و باری است، آزادی که آمریکا وعده می دهد همان آزادی است که در دوران شاه وعده داده بود، آزادی مشروب، آزادی بی بندوباری، آزادی اخلاقی بود.

وی گفت: آگاه باشید، فریب نخوردید، خود را از زیر سیطره دشمن نجات دهید، رودخانه‌ای که در آن شنا می کنید مسموم است و شما را غرق خواهد کرد.

او افزود: از ملت ایران صمیمانه سپاسگزارم، آنها که به دشمن نپیوستند، از بانوانی که باوقار و با صلابت از عصمت و حجاب خود پاسداری کردند و در این فضای غبار آلود حاضر به برداشتند چادر و روسری نشدند.

دیگر به خیابان نیایید

وی گفت: به آن عده اندکی که فریب خورده‌اند می گوییم که شرارت را پایان دهید، دیگر به خیابان نیایید، از جان این ملت چه می‌خواهید.

او اظهار داشت: به این رژیم های پوسیده و کهنه شده آمریکا، انگلیس، آل سعود هشدار می‌دهیم با همین جوانان به سراغ شما خواهیم آمد و انتقام خواهیم گرفت، بایدن رئیس جمهور آمریکا چند روز پیش گفت ما در حوادث ایران زیاد مداخله نمی کنیم تا نظام ایران نتواند با بهانه مداخله ما آتش این اغتشاشان را خاموش کند.

فرمانده کل سپاه پاسداران افزود: ما شما را از ایران و منطقه بیرون راندیم و آرزوهای شما را در این سرزمین دفن خواهیم کرد.

هشدار به کارگردانان فتنه ها؛ سراغ شما می آییم

سردار سرلشکر سلامی افزود: به آل سعود و رسانه‌های تحت سیطره او، به کارگردانان این فتنه‌ها می گوییم که به سراغ شما می آییم، شما که تصویر نشان می‌دهید، تحریک می کنید، ممکن است چه اتفاقی برایتان روی دهد، نمی‌توانید آرامش یک ملت را بگیرد و خودتان در آرامش باشید، آرامشتان را می گیریم.

وی افزود: امروز بار دیگر عهد می بندیم که تا آخرین قطره خون خود برای تحقق آرمان‌های رهبر معظم انقلاب در صحنه می ایستیم و تک تک آنها را مانند گذشته تحقق خواهیم بخشید.
آرتین قلب همه ملت ایران

فرمانده سپاه پاسداران در ادامه خطاب به آرتین سرایداران مجروح عملیات تروریستی حرم شاهچراغ که پدر، مادر و برادرش را در این رخداد تلخ از دست داد نیز گفت: به آرتین عزیز که امروز قلب ماست می گویم که تو به ظاهر کوچکی اما به وسعت یک کشور مانند ایران بزرگی و در قلب تمام مردم ایران جای داری و همه مردان و زنان این کشور پدر و مادر تو هستند و همه کودکان بردار تو هستند، ما همه خادم تو هستیم و روی مژه های چشم های ما بزرگ خواهی شد و به عنوان نماد مظلومیت ایران تاریخ باشکوه مقاومت این ملت را برای آیندگان بیان خواهی کرد.

 • سردار سلامی: اعجاز ولایت، نجات ملت ایران از توطئه‌های همه‌جانبه است

  سردار سلامی: اعجاز ولایت، نجات ملت ایران از توطئه‌های همه‌جانبه است

  ایلام – ایرنا – فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: هنر، شاهکار و اعجاز ولایت در این ۴۳…

 • دشمن شایعه‌سازی می‌کند تا مردم مقابل نظام قرار بگیرند

  سرلشکر سلامی:

  دشمن شایعه‌سازی می‌کند تا مردم مقابل نظام قرار بگیرند

  تهران- ایرنا- فرمانده کل سپاه پاسدران انقلاب اسلامی با بیان اینکه امروز دشمن مدام دروغ منتشر…

 • بدرقه باشکوه لاله‌های شیراز که در حرم روییدند

  بدرقه باشکوه لاله‌های شیراز که در حرم روییدند

  شیراز-ایرنا-مردم شیراز سومین حرم اهل بیت در ایران اسلامی شنبه هفتم…

 • برای تکمیل پنج‌هزار طرح ورزشی کشور به ۵۰ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است

  برای تکمیل پنج‌هزار طرح ورزشی کشور به ۵۰ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است

  یزد- ایرنا- معاون امور حقوقی، مجلس و استان‌های وزیر ورزش و جوانان…

 • وزیر میراث فرهنگی: سیستم ناکارآمد اداری حذف می‌شود

  وزیر میراث فرهنگی: سیستم ناکارآمد اداری حذف می‌شود

  کرمان – ایرنا – وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: معتقدیم…

 • پیکر شهید امنیت پاسدار امیر کمندی در نسیم شهر تشییع شد

  پیکر شهید امنیت پاسدار امیر کمندی در نسیم شهر تشییع شد

  بهارستان – ایرنا – پیکر پاک شهید امنیت پاسدار امیر کمندی با حضور مردم…

ثبت دیدگاه

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.