شروع مجدد دوره ضمن خدمت آشنایی با آثار شهید مطهری استان ایلام

قابل توجه کلیه ی همکاران محترم فرهنگی شاغل در استان ایلام

ضمن خدمت آثار شهید مطهری

آثار شهید مطهری

با سلام و احترام

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات ، در راستای ایجاد فرصت مجدد برای همکارانی که در اسفند ماه سال ۱۳۹۵ موفق به ثبت نام و شرکت در دوره های آموزشی تخصصی آثار استاد شهید مطهری (ره) نشدند و یا نمره ی حد نصاب لازم را کسب ننمودند ، دوره های آموزشی مذکور با مشخصات زیر به شیوه ی مجازی برای کلیه ی کارکنان آموزشی و اداری سطح استان در خرداد ماه سال جاری برگزار می شود . افراد متقاضی می توانند با توجه به توضیحات زیر در دوره ها ثبت نام نمایند . ضمناً فایل pdf منابع آموزشی دوره های مذکور پیوست می باشد

عناوین دوره ها :

الف ) آشنایی با اندیشه ها و افکار شهید مطهری در خصوص «آشنایی با قرآن (۱) با کد ۹۹۵۰۵۶۷۲ به مدت ۱۰ ساعت
ب ) آشنایی با اندیشه ها و افکار شهید مطهری در خصوص « جهان بینی اسلامی (۲) – جهان بینی توحیدی با کد ۹۹۵۰۵۶۷۱ به مدت ۱۴ ساعت

توضیحات :

۱-  ثبت نام در دوره ها توسط فراگیر انجام می گیرد ، لذا می بایست هر یک از افراد متقاضی شرکت در دوره ها با درج کد پرسنلی و رمز خود در اسرع وقت و حداکثر تا تاریخ ۹۶/۰۳/۲۶ به سامانه جامع آموزش و یادگیری فرهنگیان ( ltms ) به آدرس ltms.medu.ir  قسمت ثبت نام در دوره ها ، مراجعه نموده و در هر دو دوره در کلاس مربوط به شهرستان / منطقه محل خدمت خود ثبت نام نماید . بدیهی است پس از تاریخ مذکور ، امکان ثبت نام وجود ندارد . برای ثبت نام ، هریک از دوره ها را جداگانه انتخاب و کلاس شهرستان / منطقه محل خدمت خود را تعیین فرمایید . در صورتی که هر دو دوره را همزمان برای ثبت نام انتخاب کنید فقط در یکی از دوره ها ثبت نام می شوید لذا به این نکته حتما توجه نمایید . پس از ثبت نام جهت حصول اطمینان ، به قسمت دوره های ثبت نام شده مراجعه فرمایید . در صورت مشاهده عناوین هر دو دوره ، ثبت نام با موفقیت انجام شده است .
۲- کلیه ی کارکنان آموزشی و اداری  با هر رشته ی شغلی و پست سازمانی می توانند در دوره ها شرکت نمایند ( به شرطی که قبلاً این دوره ها را نگذرانده باشند . )

۳- آزمون هر دو دوره به صورت همزمان در روز سه شنبه مورخ ۹۶/۰۳/۳۰ مطابق برنامه زمان بندی زیر برگزار می شود :
الف ) شهرستان ها و مناطق آبدانان ، دره شهر ، بدره ، مهران ، دهلران ، موسیان ، زرین آباد : روز سه شنبه مورخ ۹۶/۰۳/۳۰ ساعت ۹ تا  ۹/۳۰ و ساعت ۱۸/۳۰ تا ۱۹ .

ب ) شهرستان ها و مناطق ایلام ، ایوان ، ملکشاهی ، چوار ، هلیلان ، سیروان ، چرداول و کارکنان اداره کل متبوع : روز سه شنبه مورخ ۹۶/۰۳/۳۰ ساعت ۱۰/۳۰ تا ۱۱ و ساعت ۱۷ تا ۱۷/۳۰ .
۴- هر فراگیر می تواند در یکی از دو تایم زمانی مشخص شده در هر مکانی که به اینترنت دسترسی دارد به سامانه ltms مراجعه نموده و در آزمون شرکت کند . امکان شرکت در آزمون ، جز در بازه های زمانی تعیین شده وجود ندارد .
۴-  سئوالات آزمون هر دوره به صورت تستی چهارگزینه ای و به شیوه تصادفی توسط سامانه از بانک سئوالات دوره برای هر فراگیر انتخاب می شود .
۵- تعداد سئوالات آزمون هر دوره ۲۰ عدد و زمان پاسخگویی۲۰ دقیقه می باشد .
۶- آزمون نمره منفی ندارد .
۷- شرط صدور گواهی نامه پایان دوره ،کسب حداقل نمره ۱۲ می باشد . امکان تکرار دوره برای افرادی که نمره حد نصاب را کسب نکنند در سال جاری وجود ندارد .
۸- جهت اخذ پاسخ سئوالات احتمالی ، صرفاً با کارشناس محترم آموزش نیروی انسانی شهرستان / منطقه محل خدمت خود تماس حاصل فرمایید .

 اداره برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی
اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام

دانلود فایل پیوست