تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره بین المللی قصه‌گویی تا نیمه ی اول مهرماه

سه شنبه های مهدوی کاری ارزنده/مصاحبه با خانم دکتر صدر سرپرست امام جعفرصادق(ع) ایلام

وعده آبرسانی استاندار که بر زمین ماند!/گفتگوی صمیمانه با جناب باپیری سرپرست پردیس شهید مدرس ایلام

جوابیه آموزش و پرورش چوار در مورد مسایل مطرح شده همکاران محترم

مدرک دیپلم بگیرید!

ثبت نام ضمن خدمت پرتو عبادت

راهنمای دریافت فیش حقوقی برای همکاران محترم

مراسم افتتاحیه طرح اوقات فراغت تابستان ۹۷ در شهرستان آبدانان

کسب مدال برنز مسابقات تکواندوی قهرمانی نونهالان کشور(یزد) توسط دانش آموز دره شهری

جمالی خبر داد: استقرار میز خدمت در آموزش و پرورش استان

نتایج آزمون اعزام به خارج ۱۰ خرداداعلام می شود

ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت به میزان ۲۴ ساعت

کد خبر: 375 | تاریخ انتشار: ۰:۳۱:۱۸ - پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

شروع مجدد دوره ضمن خدمت آشنایی با آثار شهید مطهری استان ایلام

قابل توجه کلیه ی همکاران محترم فرهنگی شاغل در استان ایلام

ضمن خدمت آثار شهید مطهری

آثار شهید مطهری

با سلام و احترام

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات ، در راستای ایجاد فرصت مجدد برای همکارانی که در اسفند ماه سال ۱۳۹۵ موفق به ثبت نام و شرکت در دوره های آموزشی تخصصی آثار استاد شهید مطهری (ره) نشدند و یا نمره ی حد نصاب لازم را کسب ننمودند ، دوره های آموزشی مذکور با مشخصات زیر به شیوه ی مجازی برای کلیه ی کارکنان آموزشی و اداری سطح استان در خرداد ماه سال جاری برگزار می شود . افراد متقاضی می توانند با توجه به توضیحات زیر در دوره ها ثبت نام نمایند . ضمناً فایل pdf منابع آموزشی دوره های مذکور پیوست می باشد

عناوین دوره ها :

الف ) آشنایی با اندیشه ها و افکار شهید مطهری در خصوص «آشنایی با قرآن (۱) با کد ۹۹۵۰۵۶۷۲ به مدت ۱۰ ساعت
ب ) آشنایی با اندیشه ها و افکار شهید مطهری در خصوص « جهان بینی اسلامی (۲) – جهان بینی توحیدی با کد ۹۹۵۰۵۶۷۱ به مدت ۱۴ ساعت

توضیحات :

۱-  ثبت نام در دوره ها توسط فراگیر انجام می گیرد ، لذا می بایست هر یک از افراد متقاضی شرکت در دوره ها با درج کد پرسنلی و رمز خود در اسرع وقت و حداکثر تا تاریخ ۹۶/۰۳/۲۶ به سامانه جامع آموزش و یادگیری فرهنگیان ( ltms ) به آدرس ltms.medu.ir  قسمت ثبت نام در دوره ها ، مراجعه نموده و در هر دو دوره در کلاس مربوط به شهرستان / منطقه محل خدمت خود ثبت نام نماید . بدیهی است پس از تاریخ مذکور ، امکان ثبت نام وجود ندارد . برای ثبت نام ، هریک از دوره ها را جداگانه انتخاب و کلاس شهرستان / منطقه محل خدمت خود را تعیین فرمایید . در صورتی که هر دو دوره را همزمان برای ثبت نام انتخاب کنید فقط در یکی از دوره ها ثبت نام می شوید لذا به این نکته حتما توجه نمایید . پس از ثبت نام جهت حصول اطمینان ، به قسمت دوره های ثبت نام شده مراجعه فرمایید . در صورت مشاهده عناوین هر دو دوره ، ثبت نام با موفقیت انجام شده است .
۲- کلیه ی کارکنان آموزشی و اداری  با هر رشته ی شغلی و پست سازمانی می توانند در دوره ها شرکت نمایند ( به شرطی که قبلاً این دوره ها را نگذرانده باشند . )

۳- آزمون هر دو دوره به صورت همزمان در روز سه شنبه مورخ ۹۶/۰۳/۳۰ مطابق برنامه زمان بندی زیر برگزار می شود :
الف ) شهرستان ها و مناطق آبدانان ، دره شهر ، بدره ، مهران ، دهلران ، موسیان ، زرین آباد : روز سه شنبه مورخ ۹۶/۰۳/۳۰ ساعت ۹ تا  ۹/۳۰ و ساعت ۱۸/۳۰ تا ۱۹ .

ب ) شهرستان ها و مناطق ایلام ، ایوان ، ملکشاهی ، چوار ، هلیلان ، سیروان ، چرداول و کارکنان اداره کل متبوع : روز سه شنبه مورخ ۹۶/۰۳/۳۰ ساعت ۱۰/۳۰ تا ۱۱ و ساعت ۱۷ تا ۱۷/۳۰ .
۴- هر فراگیر می تواند در یکی از دو تایم زمانی مشخص شده در هر مکانی که به اینترنت دسترسی دارد به سامانه ltms مراجعه نموده و در آزمون شرکت کند . امکان شرکت در آزمون ، جز در بازه های زمانی تعیین شده وجود ندارد .
۴-  سئوالات آزمون هر دوره به صورت تستی چهارگزینه ای و به شیوه تصادفی توسط سامانه از بانک سئوالات دوره برای هر فراگیر انتخاب می شود .
۵- تعداد سئوالات آزمون هر دوره ۲۰ عدد و زمان پاسخگویی۲۰ دقیقه می باشد .
۶- آزمون نمره منفی ندارد .
۷- شرط صدور گواهی نامه پایان دوره ،کسب حداقل نمره ۱۲ می باشد . امکان تکرار دوره برای افرادی که نمره حد نصاب را کسب نکنند در سال جاری وجود ندارد .
۸- جهت اخذ پاسخ سئوالات احتمالی ، صرفاً با کارشناس محترم آموزش نیروی انسانی شهرستان / منطقه محل خدمت خود تماس حاصل فرمایید .

 اداره برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی
اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام

دانلود فایل پیوست

استفاده از این مطلب با ذکر منبع ایلام معلم و آدرس ما بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار