انتصاب رییس اداره آموزش دبستانی و پیش دبستانی اداره کل آموزش و پرورش استان

به گزارش ایلام معلم،به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، علی بیرانوند مدیر کل آموزش و پرورش با صدور حکمی آقای علی حسن عزیزپوریان را به سمت رئیس اداره آموزش پیش دبستانی و دوره ی اول ابتدایی آموزش و پرورش استان ایلام منصوب کرد.

 در بخشی از حکم انتصاب ایشان تصریح شده است: نظر به تعهد، شایستگی و کارایی شما در امر تعلیم و تربیت، جناب عالی به عنوان رئیس اداره آموزش پیش دبستانی و دوره ی اول ابتدایی آموزش و پرورش استان ایلام منصوب می شوید. ان شاالله با نصب العین قرار دادن وصایای حضرت امام خمینی (ره) و رهنمود های مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) و تحقق اهداف دولت کریمه ی اسلامی مبتنی بر رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید برابر ضوابط و شرح وظایف محوله، زیر نظر مسئول مربوطه انجام وظیفه نمایید.

گفتنی است علی حسن عزیزپوریان از ۲۴ سال سابقه خدمت برخوردار و دانشجوی سال آخر دکترا، در رشته مدیریت آموزشی می باشد و مسؤلیت هایی از جمله، تدریس در مدارس، مدیریت مدارس در مقاطع مختلف تحصیلی شهر ایلام، مدیر مجتمع آموزشی در خارج از کشور، کارشناس شوراها، کارشناس آموزش از راه دور، کارشناس مسؤل شوراها،  کارشناس مسؤل آموزش ابتدایی اداره کل، تدریس در دانشگاه آزاد و پیام نور و انجام طرح های پژوهشی در حوزه ی علوم تربیتی را در کارنامه اجرایی خود دارد.