حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. Monday, 11 December , 2023 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1755 تعداد نوشته های امروز : 0×
 • 1

 • 21 آبان 1399 - 10:24
  شناسه : 289

  به گزارش ایلام‌معلم؛گودرز کریمی فر ، اظهار کرد: سقف تعهدات در بیمه حوادث دانش آموزی افزایش یافته است. وی افزود: البته بیمه مذکور، از طریق فراخوان و استعلام عمومی، نرخ بیمه حوادث را نسبت به سال قبل، کاهش داده شده است. مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه این شفافیت مالی و […]

  ارسال توسط :
  پ
  پ

  به گزارش ایلام‌معلم؛گودرز کریمی فر ، اظهار کرد: سقف تعهدات در بیمه حوادث دانش آموزی افزایش یافته است.

  وی افزود: البته بیمه مذکور، از طریق فراخوان و استعلام عمومی، نرخ بیمه حوادث را نسبت به سال قبل، کاهش داده شده است.

  مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه این شفافیت مالی و کاهش هزینه ها در بیمه حوادث دانش آموزی به معنای مدیریت بهره وری و یا بهره وری مدیریت در هزینه هاست گفت: حق بیمه حوادث دانش آموزی برای یک سال تحصیلی ۵۹۴۰ تومان است.

  وی همچنین جدول تعهدات بیمه حوادث دانش آموزی را به این شرح ارائه کرد:

  کریمی فر با بیان اینکه در این بیمه نامه برابر تعهدات تعریف شده، جبران غرامت ناشی از هرگونه حادثه مانند سیل، صاعقه، زلزله، غرامت نقص عضو ناشی از حادثه، هزینه‌های درمان سرپایی و بیمارستانی، هزینه جراحی ناشی از بیماری، مازاد بر سهم بیمه پایه پیش بینی شده است گفت: بر اساس این بیمه نامه، دانش آموزان در برابر هر نوع حادثه در طول شبانه روز چه در مدرسه و چه خارج از مدرسه بیمه می شوند.

  مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش به مسئولیت مدنی این بیمه نامه نیز اشاره کرد و گفت: این بخش شامل جبران غرامت فوت ناشی از حادثه در حد دیه کامل و غرامت نقص عضو ناشی از حادثه بر مبنای نقص عضو، طبق رای مراجع ذی صلاح است.

  وی درباره اعتبار این بیمه نیز عنوان کرد: بیمه حوادث دانش آموزی در ۱۲ ماه سال معتبر است. ضمن آنکه این تعهدات به حضوری یا غیرحضوری بودن آموزش ها بستگی ندارد و در بیمه حوادث دانش آموزی، نفس و شخص دانش آموز ملاک است؛ نه صرفا حضور فیزیکی او در مدرسه.

  کریمی فر درباره پوشش کرونا در بیمه حوادث دانش آموزی نیز گفت: وقتی بحث درمان سرپایی و بستری مطرح باشد قطعا این بخش را هم در بر خواهد گرفت. 

  انتهای پیام/

  ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.