تشکیل نمایشگاهی از فعالیتهای نیمسال اول دانش آموزان توسط دبیر خوش ذوق درس فرهنگ و هنردر شهرستان ایوان

به گزارش ایلام معلم،

دبیر خوش ذوق درس فرهنگ و هنر دبیرستان متوسطه اول حضرت زینب کبری (س) در شهرستان ایوان، نمایشگاهی از فعالیتهای نیمسال اول دانش آموزان را تشکیل داد . این نمایشگاه به مدت ۱۰ روز پذیرای بازدید کنندگان ، اولیاء دانش آموزان و علاقمندان فرهنگ و هنر می باشد .

علیرضا پناهی مدیر آموزش و پرورش به اتفاق معاونین آموزشی و پرورشی و کارشناسان حوزه آموزش ضمن بازدید از نمایشگاه از نزدیک با روند تدریس و روحیه شاداب دانش آموزان که با علاقه وافری مشغول فعالیت هنری بودند، بازدید نمودند و از مجموعه فعالیتهای دانش آموزان شامل طراحی ، خوشنویسی ، کاردستی ، ماکت و … دیدن کردند . این نمایشگاه که در محل کلاس موضوعی درس فرهنگ و هنر برپا شده باعث تقویت انگیزه ، نظم و تقویت روحیه اعتماد به نفس و تشویق دانش آموزان به موضوع درس فرهنگ و هنر است .

خانم صنمبر خورانی دبیر درس فرهنگ و هنرو مجری این نمایشگاه در سخنانی با اشاره به اهمیت درس فرهنگ و هنر و رویکرد برنامه درسی آن به تربیت هنری دانش آموزان محدودیت ها، امکانات و نگاه اولیاء و همکاران به درس فرهنگ و هنر نکاتی را مطرح نمود و از اهتمام و نگاه ویژه  مدیریت آموزش و پرورش به درس فرهنگ و هنر و از مساعدت ها و کمکهای مدیر آموزش و پرورش  به کارگاه موضوعی درس فرهنگ و هنر تقدیر کرد .