ساماندهی نیروی انسانی و استقرار آنان در مدارس مرحله تکمیلی پروژه مهر است

برگزاری ، گردهمایی کارشناسان، مدیران و موسسین مدارس غیر دولتی در استان ایلام

کسب دو رتبه برترکشوری در دومین جشنواره سفیران سلامت

کمبود معلم در مدارس ایلام وجود ندارد

اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش درخصوص اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان وزارت مذکور در پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور سال ۱۳۹۷ برای سیر سایر مراحل استخدام پیمانی

برگزاری مراسم تجلیل از دانش آموزان ممتاز شاهد و ایثارگر شهرستان آبدانان

برگزاری سوگواره ی “احلی من العسل” در استان ایلام

خلاقیت یک معلم‌ عاشق در مدرسه روستای قجر ایلام ‌+ تصاویر‌

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره بین المللی قصه‌گویی تا نیمه ی اول مهرماه

تقدیر از همکاری وزارت آموزش و پرورش در جهت اشاعه مفاهیم سواد آب در میان دانش آموزان

توزیع نوشت افزار رایگان در بین دانش آموزان بی بضاعت و مناطق محروم استان ایلام

در راستای بازدید معاون محترم وزارت آموزش و پرورش از استان

کد خبر: 117 | تاریخ انتشار: ۱۶:۴۶:۲۷ - جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵ | ۲ نظر | |

فرهنگیان منطقه موسیان ۵ مقام اول استانی را در هفدهمین دوره پرسش مهر رئیس جمهور از آن خود کردند و به مرحله کشوری راه یافتند.

به گزارش ایلام معلم،عباس خلیل زاده رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه در این خصوص گفت: در هفدهمین دوره پرسش مهر رئیس جمهور که با عنوان خشونت از کجا نشأت گرفته است و چگونه عده ای خشونت را می آموزند. در برابر خشونت چگونه باید ایستادگی کرد.چگونه می توانیم کشوری داشته باشیم، جامعه ای داشته باشیم دارای رحمت اسلامی و نبوی و چگونه می توانیم جوامع منطقه و جهان را از خشونت برهانیم برگزار گردید حضور فرهنگیان و دانش آموزان منطقه موسیان در این دوره بسیار چشمگیر بود.

وی خاطر نشان کرد: آثار ارسالی از سوی دانش آموزان و فرهنگیان مورد داوری و ارزیابی قرار گرفت و آثار برتر منطقه ای جهت حضور در مرحله استانی به اداره کل آموزش و پرورش استان معرفی شدند.

خلیل زاده در ادامه افزود: در مرحله استانی این دوره از پرسش مهر رئیس جمهور خوشبختانه ۵ نفر از فرهنگیان منطقه موسیان در رشته های مختلف توانستند حائز رتبه اول استانی شوند و به مرحله کشوری راه یابند.

وی این موفقیت را به جامعه دانش آموزی و فرهنگی منطقه تبریک گفت و برای این عزیزان از درگاه خداوند سبحان عاقبت سلامتی و عاقبت به خیری مسئلت نمود.

شایان ذکر است در هفدهمین دوره پرسش مهر رئیس جمهور فاطمه قاسمی حائز رتبه اول استان در رشته نقاشی، هما عطایی پور مقام اول استان در رشته خوشنویسی، حلیمه نظری مقام اول استان در رشته ی شعر(خواهران) ، مرضیه ولی زاده مقام اول استان در رشته داستان نویسی و  مهدی میرزایی حائز رتبه اول  استان در رشته ی شعر در بین برادران شد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع ایلام معلم و آدرس ما بلامانع است


۲ ديدگاه مطلب براي " فرهنگیان منطقه موسیان ۵ مقام اول استانی را در هفدهمین دوره پرسش مهر رئیس جمهور از آن خود کردند و به مرحله کشوری راه یافتند. " ارسال شده است.

  1. خسته نباشید مرسی به خاطر این وبسایت زیبا

ارسال نظر


آخرین اخبار