حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. Friday, 29 September , 2023 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1749 تعداد نوشته های امروز : 0×
 • 1

 • دم رتبه بندی بریده شد؟!
  06 فروردین 1402 - 18:59
  شناسه : 111444
  یادداشت؛ آقایانِ مسئول! گوشی های خودتان را خاموش کردید!مهم نیست روشن بودنتان هم نفعی برای معلمان نداشت ، اما به تیم رسانه ای مجازی خود بگویید به جای توییت زدن های سفارشی، سری هم به گروه های مجازی بزنند نظرات بهترین منتقدان به عملکردتان(معلمان) را برایتان جمع بندی و ارسال نمایند .
  ارسال توسط : نویسنده : نرگس ملک زاده
  پ
  پ

  نرگس ملک زاده،قوه عاقله ی دولت عوامل این شلخته گی های مدیریتی در آموزش و پرورش را مورد سوال قرار دهد.

  اگر بخواهیم از عملکرد صادق ستاری فرد در معاونت برنامه ریزی و توسعه  در سالی که گذشته یاد کنیم تنها خاطرات ماندگار از ایشان بودجه سال جاری ،افتضاح اجرای رتبه بندی و واریز اقساطی حقوق بود که در نوع خود کم نظیر و شاید از خلاقیت های مدیریتی ایشان بوده است.

  واریز حقوق اسفند ماه به صورت علی الحساب آن هم در سه قسط با کسورات بالا، بدون واریز معوقات رتبه بندی بعد از آن همه #مهندسی_کردن رتبه همکاران برای رساندن به مبلغ مد نظر و در حالت استند بای نگه داشتن همکاران تا ۵ ام فرودین نیز خودش نیاز به ثبت تاریخی دارد.

  در اطلاعیه ای با اشاره به اینکه نگارش جدید برای حقوق اسفند ماه همکاران بدون معوقات، با کسر مقرری ، مالیات و کسورات بیمه آماده و به مناطق ارسال شده است این گمان را ایجاد کرده است که صدای الرحمان معوقات ۱۴۰۱ به گوش می‌رسد و حلوای زعفرانی معوقات را صادق ستاری فرد  برایمان پخته است .

  آقایانِ مسئول! گوشی های خودتان را خاموش کردید!مهم نیست روشن بودنتان هم نفعی برای معلمان نداشت ، اما به تیم رسانه ای مجازی خود بگویید به جای توییت زدن های سفارشی، سری هم به گروه های مجازی بزنند نظرات بهترین منتقدان به عملکردتان(معلمان) را برایتان جمع بندی و ارسال نمایند .

  معوقات رتبه بندی از ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ باید  پرداخت می شد. قالیباف به معلمان گفته بود: “بحث قول نیست بلکه بحث قانون است”.  بیش از این بی قانونی نکنید.قد رتبه بندی را کوتاه و کوتاه تر کردید حالا که رتبه بندی به دم رسیده است با عدم پرداخت معوقات ۱۴۰۱ دم رتبه بندی را نبرید.قوه عاقله ی  دولت کمی جدی تر به معلم و این روزهایش نگاه کند و عوامل این شلخته گی های مدیریتی در آموزش و پرورش را مورد سوال قرار دهد اگر پاسخی در خور نشنید بدون اتلاف وقت برکنارشان کنند ، متاسفانه خودشان که پای رفتن ندارند.

  ثبت دیدگاه

  1. خجالت به ابن قانون مسخره و پوچتان آنچنان بلایی سرمون آوردید با اون فیش معوقه که بهمون دادید و خودشیرینی وزیر فریبکار که حتما معوقات با حقوق اسفند پرداخت میشود وجار زدن ونعره کردن هر روزش وزوزه کشیدنش وبرنامه ریزی ما برای عید حتی رتبه بندی که واریز نشد حقوق در سه قسط در شب ۲۹این هم فراموش شدنی نیست که برادر بنده بخاطر خجالت از سه فرزند دانشجو و خانواده به خود کشی تن داد تا اون هم با گریه وناله از خجات وجیب خالی خودش و افسوس و گریستن به حال بچه های داننشجو که در شیفت کاری کارآموزی پایان دوره کارشناسی بودند خود را از این همه دروغ رها کند

   پاسخ
  2. تاسف از این همه دروغ رنگارنگ

   پاسخ
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.