حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. Tuesday, 30 May , 2023 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1648 تعداد نوشته های امروز : 0×
 • 1

 • خبر خوب وزیر آموزش و پرورش درباره حقوق معلمان
  28 بهمن 1401 - 12:55
  شناسه : 111393
  گزارش؛ وزیر آموزش وپرورش گفت: باتوجه به اینکه افزایش پایه حقوقی نیروهای خرید خدماتی از ۳ میلیون ۴۰۰ به ۵ میلیون ۶۰۰ هزار تومان اتفاق افتاد این امر باعث اختلالاتی در پرداخت ایحاد شد و اما در کمترین زمان ممکن در حل این مسئله اقدام و برنامه‌ریزی کردیم قسمتی از معوقات همکاران خرید خدمات در هفته آینده پرداخت شود و ابلاغ‌های نیروهای مهرآفرین بزودی صادر و رتبه‌بندی آنها اعمال خواهد شد.
  ارسال توسط : نویسنده : سیدآرمین حسینی
  پ
  پ

  به گزارش ایلام معلم؛یوسف اظهارکرد: با ارتقای این مدیریت آموزش و پرورش امیدواریم فعالیت‌های مضاعف برای تحول در حوزه پرورشی و آموزشی در منطقه را شاهد باشیم و در نهایت سند تحول بنیادین عملیاتی و اجرایی شود.

  نوری همچنین با اشاره به بحث مهم رتبه‌بندی گفت: دقت در این کار بسیار مهم است و همکاران ما تمایل به تسریع در این کار را دارند که ما با دقت در حال انجام هستیم و برنامه ما به سمت و سویی است که حقی از کسی ضایع نشود و جای اعتراض برای همکاران وجود دارد و تاریخ شروع آن همان چیزی است که در قانون مشخص شده است.

  وی ادامه داد: بیش از ۲۸۰ هزار از احکام رتبه‌بندی در آن لحاظ شده صادر و برای بیش از ۲۴۰ هزار نفر در حال صدور احکام هستیم و امیدواریم که در صدور احکام کمال دقت را داشته باشیم.

  وی از دانشگاه فرهنگیان به عنوان یکی از دانشگاه‌های تامین نیرو در آموزش و پرورش یاد کرد و گفت: امیدواریم دانشگاه فرهنگیان چابهار دارای شعبه‌ای در مناطق آزاد شود تا در بسط آموزش و برنامه‌ریزی سرعت گیرد که این کار با پیگیری‌های نماینده چابهار در مجلس بزودی محقق خواهد شد.

  تعدادی از معلمان خرید خدمات نیز به خبرنگار ایسنا اظهارکردند: ما معلمین خرید خدمات آموزشی یا همان معلمان حمایتی، از سال ۱۳۹۳ تاکنون مشغول خدمت در آموزش و پرورش هستیم و از دل و جان مایه گذاشتیم برای آموزش فرزندان این مرز و بوم، خواستار احقاق حقوق مسلم و طبیعی خود هستیم.

  عاصم محمدی افزود: چون متاسفانه به جای اینکه شرایط بهتر شود، روز به روز بدتر و بغرنج‌تر می‌شود بطوریکه از مهرماه تا الان با گذشت پنج ماه علیرغم شرایط بد اقتصادی و خدمت در مناطق محروم یک ریال حقوق دریافت نکرده ام.

  وی اهم خواسته‌ها و مطالبات معلمین خرید خدمات را داشتن حقوق ماهیانه حداقل به میزان قانون کار، داشتن حقوق به صورت ماه به ماه (متاسفانه الان هر ۵ الی ۶ ماه یکبار در این شرایط سخت اقتصادی ما حقوق میگیریم، اون هم به صورت علی الحساب نه کامل، داشتن بیمه کامل ۳۰ روز در ماه و ۱۲ ماه در سال، داشتن اینترنت رایگان، داشتن کد پرسنلی، ثبت شدن سوابق کاری در آموزش و پرورش و استخدام شدن عنوان کرد.

  هاجر ارباب یکی دیگر از معلمان نیز افزود: اگر ما صلاحیت نداریم، چرا توسط گزینش آموزش و پرورش تایید شدیم و به ما اجازه کار و فعالیت به عنوان معلم در آموزش و پرورش را داده‌اند؟

  عبدالعزیز هوتی با بیان اینکه ما به طور میانگین ۸ الی ۹ سال سابقه و تجربه کار معلمی و تدریس را داریم، و این انصاف نیست که اینها را ندیده می‌گیرند و می‌گویند باید آزمون بدهید، افزود: اگر صلاحیت داریم، پس چرا حدود ۸ سال است که ما رو سر در گم گذاشتن و استخدام نمی‌کنند و شرایط سال به سال بدتر می‌شود.

  عبدالله صابری هم یکی دیگر از معلمان خرید خدمات اظهارکرد: از وزیر محترم آموزش و پرورش تقاضا داریم که یک فکر اساسی و سریع برای این قشر مظلوم و زحمتکش بکنند و هر چه زودتر موجبات استخدام شدن ما را که حق مسلم ماست رو فراهم کنند.

  ثبت دیدگاه

  1. آقای نوری چرا جنابعالی و دوبت بابت همسان‌سازی حقوق ما فرهنگیان بازنشسته کاری شایسته انجام نمی‌دهید ؟آیا می‌دانید که ظلم و ستم باعث بسیاری از بلاها از طرف خدای متعال می‌گردد؟

   پاسخ
  2. نوری و خبر خوش برای فرهنگیان ؟؟؟ !!!

   پاسخ
  3. چرا رتبه بندی معلمان انجام شده اما کسانیکه ساعت ۷ صبح تا دونیم بعدظهر یابشتر اداره اموزش وپرورش زحمت میکشن بین آنها نسبت به حقوق آنها بی عدالتی وجود دارد واقعا چرا……..

   پاسخ
   • هروقت اجرا شد و دادن بعد بیا بگو رتبه بندی عزیز من

    بعدشم شما از ارگان خودتون باید پیگیری کنید نه از جای دیگه

    پاسخ
  4. چرا رتبه بندی معلمان انجام شده اما کسانیکه ساعت ۷ صبح تا دونیم بعدظهر یابیشتر اداره اموزش وپرورش زحمت میکشن بین آنها نسبت به حقوق آنها بی عدالتی وجود دارد واقعا چرا……..

   پاسخ
  5. وزیر باید استیضاح بشود . والسلام

   پاسخ
  6. این چندرغاز که فوقش در حد دو سه ملیون نمیشه اینهمه جارو جنجال نداره ..وزیر آموزش پرورش اگه یه روز تو کل عمرش سر کلاس رفته بود ..یکم درک میکرد فقط استعفا ی این وزیر شاید کمی حالمون و جا بیاره.چون هیچی بلد نیست .چند ساله هر جا رو نگاه می‌کنی خبر رتبه بندی و طوری با آب و تاب نوشته ملت فکر میکنند چه خبره.درحالی که یه لیسانس با سی سال سابقه توی آموزش پرورش حقوقش به اندازه ی کارگر بیسواد هم نیست ..

   پاسخ
  7. اینهمه جاروجنجال و ۵ ساعت بارگذاری کردن مدارک رتبه ۱ نتیجش شد؟ خداوکیلی اگه ۱ نهایی بشه یک برگه جمع نمی کنیم مطمئن باشید باعث بی انگیزه شدن شدید معلما میشه

   پاسخ
  8. شما خودتون یک ماه حقوق نگیرید نمی‌تونید ادامه بدید ما ۶ماه حقوق نگرفتیم تو این وضعیت گرونی نمیگید اجاره خونه داریم زن و بچه داریم خرج داریم قسط داریم آخه چرا هیشکی صدای مارو نمیشنوه والا خرید خدمات از ماده ۲۸ و رسمی هاتون باوجدان تر کار میکنن انقدر که همه از ما راضی هستن از نیروهای رسمی و ماده ۲۸ راضی نیستن یکم بررسی کنید…اون وقت حق ما نیست امنیت شغلی داشته باشیم چه بسا بعضی از ماها سالیان سال عمرمونو گذاشتیم پای بچه های مردم این انصاف نیست نهایت نامردی و ظلم هست!

   پاسخ
  9. همسان سازی معلمانی بازنشسته را اجرا کنید ۹۰درصد شاغلین

   پاسخ
  10. اقای نوری حقوق من کمه چون تدریسم کیفیت داره… تدریسمو از خیلی‌بهتر میدونم.. اقای نوری تا وزیری حقوق معلمو زیاد کن.. ملاک معیار رتبه بندی چرا اینطوره نمیشه نمره گرفت ازمون از درس خودمون ملاک بود بهتر نبود..؟؟ اقای نوری چرا از رشته لیسانس حقوق برا ابتدایی نمیگیرن با وجود ظرفیت و نیاز اموزش وپروش..چرا خیلی کلاسها بی معلم هستن..

   پاسخ
  11. آقای نویسنده،به نظرخودت کجای این خبرخوش بود.پنج ماه حقوق نگرفتن یا بعدازنه سال سردرگمی.سوادنداری لااقل ازیک نفربپرس عزیزمن.

   پاسخ
  12. برای مربیان پیش مدارس دولتی که سالها بامرگ تدریجی زندگی کرده وبلاتکلیف هستندفکری شود،مجلس وزارت مربوطه باید چاره اندیشی کنندوآنهارااستخدام کنندخیلی ازآنهاکارشناس ارشدودکترای دانشگاههای دولتی هستندبایدازگرداب بلاتکلیفی نجات داده شوند

   پاسخ
  13. این ۱۲ساله معلمان را مورد مسخره قرار دادید وهر روز خبر خوش بنده ۳۵ سال معلم ومدیر بودم جانباز ورزمنده هستم مدرک دکتری دارم مدیر مجتمع بودم و به تازگی در مهر ۱۴٠۱ بازنشست شدم، اماتا الان یک ریال از رتبه بندی به حکم ما اضافه نشده ولی ۳میلیون نسبت به شاغلی از من کم شد بعد من نمیدونم خبر خوش کجاست که من نمیبینم مردم شما قضاوت کنید اگر ۴٠سال هم امکان داشت خدمت میکردم ولی ایا خود وزیر خدا وکیلی این همه امتیاز منو داره که الان شعار دروغ میده و من چیزی عایدم نشده تمام بازنشستگان

   پاسخ
  14. با سلام ، این مبلغ هر چی که باشه با این تورم وگرانی جوابگوی معلمان نیست ، ازعشق به معلمی که بگذریم واقعا آموزش و پرورش تا نگاه هزینه ای باشد، به هیچ جا نخواهد رسید باید بعنوان سرمایه گذاری میان مدت نگاه کرد که اثرات آن در سالیان بعد در جامعه ، ظهور پیدا می کنند ، آزما که گذشت ، انشاالله برای آیندگان خوب باشد !!!!!!

   پاسخ
  15. آقای وزیر خدا وکیلی این خبر خوش کجاست برای مانمیبینیم، مگر یکماه پیش نگفتی اولویت در صدور احکام رتبه بندی با بازنشستگان است بنده با ۳۵ سال خدمت و مدیریت مجتمع و رزمنده داوطلب جنگ و جانباز و تمام امتیازات هنوز برای ما بازنشستگان مهر ۱۴٠۱ هنوز یک ریال رو حکم مانرفته که هیچ بانشسته که شدم نزدیک ۴میلیون از حقوق کمتر شد با تمام مشکلات ما که بیشتر از شاغلان هست

   پاسخ
  16. معلمین در 🏠 خوابیدن حقوق می گیرند و به علت خوابیدن در 🏠 رتبه‌بندی می شوند.

   پاسخ
  17. ما معلم ها درمدارس خیلی بهمون ظلم شده ودراغلب دولتها وزیر خوبی نداشتیم، بودجه ناکافی و فقط صدای دهل ازدور نهایت دوسه میلیون رتبه بندی کاری ازپیش نمیبره طبق قانون اگر هم هشتاد درصد هیئت علمی همتراز میگرفتیم بازهم انقدر خبر خبر مردم دنیا خبرنداشت ،اگر وضعیت معلمین مثل اساتید دانشگاه بهتریود وضعیت نسل اینده بهترمیشد ولی باید بااین شرایط فقط گریست

   پاسخ
  18. معلمی شغلی بسیار شریف است متاسفم برای عده ی قلیلی که ارزش معلمان واقعی را هم پایین آوردند لطفا میشه الان هم تجدید نظر کرد وافراد نالایق را پاکسازی نمود

   پاسخ
  19. کی میگه رتبه بندی اجرا شده برا ما اجرا نشده وزیر باید برکنارشه

   پاسخ
  20. سلام آقای وزیر .کدوم خبر خوش .معلمان با ۳ سال سابقه راههای نرفته ی معلمان با ۳۰ سال سابقه ی کار رو باید برند.بفرمایید برای ما چه کردید با ۳۰ سال کار ۲میلیون و ۳۰۰ اضافه شده .چرا اینقدر ظلم این قدر بی عدالتی .بدترین ارگان که هیچ وقت به فکر نیروی کارخودش نبوده آموزش و پرورش بوده .امسال سال آخر کاری من هست .لطفا بفرمایید کدام وام کدوم امکانات رفاهی .برای معلم فراهم کردید .خودتون مدیون قشر معلم کردید .من به نوبه ی خودم از حقی که ازم ضایع شده نمیگذرم .

   پاسخ
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.