ویژه های خبری

امروز : دوشنبه - ۱۱ - فروردین - ۱۳۹۹
 
 

پیش از ظهر امروز سید محمدحسین حسینی به عنوان سرپرست جدید دفتر آموزش دبستانی ازطرف رضوان حکیم زاده معاون آموزش ابتدایی وزیر معرفی شد.

به گزارش ایلام معلم؛در این مراسم حکیم زاده با اشاره به برنامه‌های تحول آفرین آموزش و پرورش گفت: فرصت خدمت برای کودکان یک نعمت الهی است و ما خوشحال هستیم که به یاری خداوند جامعه پرافتخار آموزش ابتدایی کشور در این شرایط بحرانی خوش درخشیدند و توانستند جریان آموزش را تداوم بخشند.

او با قدردانی از زحمات و تلاش‌های ارزشمند مرتضی شکوهی در مدت مسولیت دفتر دبستانی اظهار امیدواری کرد آقای حسینی با استفاده از تجارب ارزشمند همکاران دفتر و همفکری با معاونان آموزشی ابتدایی در استان‌ها و پشتوانه علمی که دارند به پیشبرد برنامه‌های تحولی معاونت در راستای سند تحول بنیادین که نقشه راه آموزش و پرورش است کمک کنند.

در حکم انتصاب حسینی آمده است: امید است با توکل به خداوند متعال و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) و سیاست های رئیس جمهور محترم و سیاست های ابلاغی وزیر محترم آموزش و پرورش جناب آقای حاجی میرزایی با شعار «تعالی آموزش و پرورش، تعالی جامعه» که به مجلس شورای اسلامی تقدیم شده است و با هماهنگی و مشارکت و همفکری مدیران، کارشناسان و مدیران کل استان ها در جهت انجام وظایف محوله و موارد زیر اهتمام ویژه داشته باشید:

- همسوئی کلیه فعالیت های آموزشی دوره تحصیلی فوق بر مبنای اسناد بالادستی از جمله سند تحول بنیادین آموزش وپرورش، برنامه درسی ملی و برنامه آموزش وپرورش در دولت تدبیر و امید تقدیمی به مجلس شورای اسلامی.

- نظارت وارزشیابی مستمر از فرآیند اجرای برنامه ها، فعالیت های آموزشی و حسن اجرای قوانین و مقررات با توجه به تغییرات طرح ارزشیابی کیفی و توصیفی.

- ارتقای کیفیت فرآیند تعلیم وتربیت با اهتمام در اجرای طرح ها و رویکردهای معاونت آموزش ابتدایی وزرات آموزش و پرورش در خصوص حفظ کرامت کودکان، تربیت و یادگیری بر بستر متناسب با اقتضائات کودکی و نقش الگویی و محوری معلم در فرایند تعلیم و تربیت

حسینی دارای مدرک تحصیلی دکتری برنامه ریزی درسی از دانشگاه خوارزمی می باشد که پیش از در پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش مشغول فعالیت بوده است.


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

فیلم