ویژه های خبری

امروز : شنبه - ۲۷ - دی - ۱۳۹۹

نصرت اله رحیمی مدیرکل نوسازی مدارس استان ایلام در این باره گفت: مشارکت خیرین مدرسه ساز در استان ایلام در سال 98 نسبت به سال 97 رشد 72 درصدی داشته است.


به گزارش ایلام معلم و به نقل از روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان ایلام، جلسه برگزاری هم اندیشی همایش خیرین مدرسه ساز ایلامیهای مقیم تهران و البرز با حضور مدیرکل نوسازی مدارس استان ایلام و رئیس مجمع خیرین و رئیس شورای بانوان خیر مدرسه ساز استان و معاونین و مشارکتهای ادارات کل نوسازی مدارس و آموزش وپرورش استان در محل سالن جلسات مجمع خیرین مدرسه ساز استان ایلام برگزار شد.
نصرت اله رحیمی مدیرکل نوسازی مدارس استان ایلام در این باره گفت: مشارکت خیرین مدرسه ساز در استان ایلام در سال 98 نسبت به سال 97 رشد 72 درصدی داشته است.
وی گفت: برابر بخشنامه ارسالی از سوی سازمان مرکزی مقرر است در ۶ ماهه اول سال جاری همه استانها همایش هم استانی‌ها مقیم تهران را برگزار کنند و در این راستا اداره کل نوسازی، آموزش و پرورش و مجمع خیرین و شورای بانوان سه ضلع مثلث و هماهنگ را در استان برای جذب حداکثری مشارکت خیرین مدرسه ساز از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.
وی در ادامه افزود: این همایش با پتانسیل همه نیروهای صاحب نفوذ و مسوولان ارشد استان در نیمه دوم مرداد سال جاری برگزار می‌شود.
مدیرکل نوسازی مدارس استان بیان داشت: مشارکت خیرین مدرسه ساز این استان در سال گذشته ۳۱۰ میلیارد ریال بوده که این میزان در مقایسه با (سال ۹۷ ) ۷۲ درصد افزایش یافته است.
رحیمی تاکید کرد: در راستای بالا بردن میزان مشارکت خیران نیک اندیش در سال جاری علاوه بر برگزاری جشنواره‌های استانی و شهرستانی همایش ایلامیان متمکن و خیرین مقیم تهران و البرز با حضور مقامات ارشد استان برگزار می‌شود.
وی تصریح کرد: بر اساس اهداف مهم و چشم انداز سال ۹۹ این اداره کل با کمک گرفتن از خیرین ملی و استانی و هم استانی‌های تهران و البرز تخریب و بازسازی ۸۰ مدرسه سنگی با ۱۸۰ کلاس درس با هزینه‌ای بیش از ۵۰۰ میلیارد ریال پس از عقد تفاهم نامه بین سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس و استاندار در دستور کار قرار دارد و عملیات اجرایی آن به زودی آغاز می‌شود.
به گفته رحیمی، استان ایلام دارای ۱۱۲۵ فضای آموزشی است و بیش از ۹۵ هزار دانش آموز در حال تحصیل دارد.


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

فیلم