ویژه های خبری

خانه زر : سلامت دانش آموزان خط قرمز و اولویت اصلی آموزش و پرورش است

سعید خانه زر رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه موسیان صبح امروز در گفتگو با خبرنگارما  در این‌باره گفت: همزمان با سایر مناطق کشور مدارس منطقه موسیان امروز بازگشایی شده و دانش آموزان با رعایت پروتکل های بهداشتی و شیفت بندی‌هایی که از طرف مدیران مدارس به آن‌ها و خانواده‌های آنان اعلام شده است در کلاس‌های خود حاضر شده‌اند.

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه موسیان اولویت اصلی اداره را بهداشت و ایمنی و سلامت دانش آموزان و معلمان خواند و گفت: ما در تلاشیم تا کلاس‌های درس را به بهترین نحو ممکن و با رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار کنیم. جریان داشتن روند تربیت و یادگیری دانش آموزان و بالابردن کیفیت آموزشی و دستیابی به اهداف آموزشی و تربیتی یکی دیگر از اولویت‌های اصلی آموزش و پرورش منطقه موسیان است.

سعید خانه‌زر در ادامه ضمن تبریک سال تحصیلی جدید به دانش آموزان و فرهنگیان از همه‌ی فرهنگیان منطقه موسیان که در این شرایط سخت درمحل خدمت خود حاضر شده‌اند تشکر کرد و افزود: کلاس‌های درس در منطقه‌ی موسیان به صورت نیمه‌حضوری برگزار می شود و امیدواریم با از بین رفتن ویروس کرونا دوباره شاهد رونق گرفتن حضور کلیه‌ی دانش آموزان در مدرسه باشیم.

وی در پایان سخنان خود به این موضوع اشاره کرد که پروتکل‌های بهداشتی با رویکردی سخت‌گیرانه و منطقی برگزار می گردد که تضمین کننده‌ی سلامت فیزیکی و روانی دانش آموزان باشد.

ایرج جامخانه بخشدار منطقه‌ی موسیان نیز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شهرداری و شبکه‌ی بهداشت منطقه برای ارائه‌ی کمک‌های مختلف به آموزش و پرورش به منظور ضدعفونی و گندزدایی کلاس‌های درس و مدارس، از سعید خانه‌زر رئیس اداره آموزش و پرورش و همچنین سایر فرهنگیان منطقه تشکر کرد و گفت: با توجه به شرایط بهداشتی منطقه بازگشایی مدارس یکی از تصمیمات مهم در منطقه‌ی موسیان است که برای بهتر برگزار شدن کلاس‌های درس و پایین آمدن خطر آلودگی به ویروس کرونا همه‌ی دستگاه‌ها موظف به حضور در کنار آموزش و پرورش می باشند.

مراسم نمادین بازگشایی مدارس منطقه موسیان و دشت عباس با حضور مسئولین منطقه و اعضای شورای آموزش و پرورش با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار شد.

انتهای پیام/


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

فیلم