پذیرش دانشجو در موسسه باختر ایلام

 

 

🔹معاون آموزشی موسسه آموزش عالی باختر ایلام خبر داد:
پذیرش دانشجو در ۱۴ رشته کارشناسی ارشد در موسسه باختر ایلام/دریافت مجوز برای پذیرش دانشجو در سه رشته جدید در سال تحصیلی ۹۷-۹۶

🔹معاون آموزشی موسسه آموزش عالی باختر ایلام از پذیرش دانشجو در دو رشته جدید کارشناسی ارشد و یک رشته جدید مقطع کارشناسی در سال تحصیلی ۱۳۹۶ – ۹۷ خبر داد .

🔹« علی درویشی» در گفتگو با خبرنگار ایسنا، منطقه ایلام، اظهار کرد: موسسه آموزش عالی باختر با مساعدت وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری ، علاوه بر ۴۰ عنوان رشته کاردانی و کارشناسی و ۱۲ رشته مقطع کارشناسی ارشد موجود، موفق به اخذ مجوز سه رشته برای سال تحصیلی جدید (مهر ۹۶) شد .

🔹وی این رشته‌ها را شامل مهندسی کامپیوتر و علوم اقتصادی در مقطع کارشناسی‌ارشد و رشته مهندسی عمران در مقطع کارشناسی پیوسته اعلام کرد و گفت: تمام داوطلبان می‌توانند با انتخاب این رشته ها در سال تحصیلی جدید از مزایای فوق العاده تحصیل در دانشگاه باختر ایلام بهره مند شوند .

🔹معاون آموزشی موسسه باختر گفت: داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت دانشگاه مراجعه و یا با شماره ۰۸۴۳۲۲۰۱۴۰۸ تماس بگیرند .

 

     

نظر شما !!
  1. معصومه

    لطفا در مورد رشته مهندسی کامپیوتر بیشتر توضیح بدین…چه گرایشی از مهندسی کامپیوتر..اول مهر ۹۷ در دانشگاه باختر ایلام تدریس میشه؟